Vodič dodávky do 3,5 tony

ARGUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Ostrov
Termín nástupu
17.6.2024
4,6 EUR/hod.K základnému platu je možné priznať prémie až do výšky 70%, odmeny a príplatky podľa rozsahu, povahy a dôležitosti vykonávanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie vozidla dodávky do 3,5 tony

- Doručovanie tovaru na rôzne miesta Slovenska a Českej republiky

- Zodpovednosť za správne naloženie/vykládku tovaru a jeho doručenie na určené miesto

- Dodržanie pracovného rozvrhu a určenej trasy

- Komunikácia s kolegami a zákazníkmi

- Vedenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky a dodržaní dopravných predpisov

- Kontrola, údržba vozidla a vedenie záznamov o prevádzke vozidla

Možnosť pracovať pre stabilnú a úspešnú firmu so zaujímavými produktami v jednozmennej prevádzke.
Zamestnanecké zľavy.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Váš životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu uvedenú v inzeráte.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou ARGUS spol s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, zodpovednosť

Samostatnosť a schopnosť riešiť problémy

Komunikačné schopnosti

Odolnosť voči stresu a fyzickej záťaži

Skúsenosti s rozvozom výhodou

Výrobca a distribútor blahoprajných kariet, darčekových tašiek, rôzneho školského, papierenského a darčekového sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4831143  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.