Oděvní technolog /konstruktér střihů/ modelář

ARGUN s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodně-výrobní společnost ARGUN s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkami ochranných bezpečnostních oděvů a konfekce pro policejní a armádní složky pro tuzemsko i zahraničí.
Hledáme vhodného kandidáta na nově otevíranou pozici (rozšíření pracovního týmu):

(Nevylučujeme i možnost externí spolupráce, tj. možnost vykonávat nabízenou pozici i mimo sídlo společnosti)

ODĚVNÍ TECHNOLOG / MODELÁŘ / KONSTRUKTÉR STŘIHU

Požadujeme:
- min.SŠ s maturitou – oděvnictví
- znalost konstrukce a technologie v oblasti oděvnictví
- znalost podpůrného systému pro tvorbu střihů AccuMark vítána
- znalost textilních materiálů, tvorba střihů
- představivost finálních produktů
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, zodpovědnost
- samostatnost

Náplň práce:
- Návrh střihů a konstrukce a modelování nových výrobků
- Komunikace s výrobci, podpora při přípravě vzorků
- Příprava a zpracování dokumentace pro výrobu, technologická příprava výroby, podklady pro výrobu
- mezioperační kontrola kvality, dohled nad výstupní kontrolou kvality a expedicí výrobků

Nabízíme:
- Zajímavou, odbornou práci v perspektivní společnosti
- Moderně vybavené pracoviště
- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci v menším kolektivu
- Možnost zahraničních služebních cest
- Zaměstnanecké výhody
- Hlavní pracovní poměr
- Nástup ihned nebo dle dohody

Adresa pracoviště: ulice Jana Krušinky 1693/4, 500 02 Hradec Králové

Kontakt:
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav PETR
Telefon: 734 806 251

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3749316  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc