Společnost ARGUN s. r. o. patří mezi největší tuzemské výrobce ochranných balistických prostředků a dalšího ochranného vybavení. Společnost ARGUN s.r.o. patří mezi úspěšné exportéry tohoto vybavení. Pro rozšíření stabilního pracovního týmu společnost hledá pracovníky se zájmem pro sebeuplatnění a profesní růst.

Oděvní technolog /konstruktér střihů/ modelář

ARGUN s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Okres Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30000 Kč/měsíc

Obchodně-výrobní společnost ARGUN s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkami ochranných bezpečnostních oděvů a konfekce pro policejní a armádní složky pro tuzemsko i zahraničí.
Hledáme vhodného kandidáta na nově otevíranou pozici (rozšíření pracovního týmu):

(Nevylučujeme i možnost externí spolupráce, tj. možnost vykonávat nabízenou pozici i mimo sídlo společnosti)

ODĚVNÍ TECHNOLOG / MODELÁŘ / KONSTRUKTÉR STŘIHU

Požadujeme:
  • min.SŠ s maturitou – oděvnictví
  • znalost konstrukce a technologie v oblasti oděvnictví
  • znalost podpůrného systému pro tvorbu střihů AccuMark vítána
  • znalost textilních materiálů, tvorba střihů
  • představivost finálních produktů
  • dobré komunikační schopnosti, flexibilita, zodpovědnost
  • samostatnost

Náplň práce:
  • Návrh střihů a konstrukce a modelování nových výrobků
  • Komunikace s výrobci, podpora při přípravě vzorků
  • Příprava a zpracování dokumentace pro výrobu, technologická příprava výroby, podklady pro výrobu
  • mezioperační kontrola kvality, dohled nad výstupní kontrolou kvality a expedicí výrobků

Nabízíme:

  • Zajímavou, odbornou práci v perspektivní společnosti
  • Moderně vybavené pracoviště
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci v menším kolektivu
  • Možnost zahraničních služebních cest
  • Zaměstnanecké výhody
  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup ihned nebo dle dohody

Adresa pracoviště: ulice Jana Krušinky 1693/4, 500 02 Hradec Králové

Kontakt:
Kontaktní osoba: Ing. Stanislav PETR
Telefon: 734 806 251

ID: 3506255   Dátum zverejnenia: 2.10.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 Kč/měsíc