Montážnik

ARES, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiaccestovné náhrady cca 170 euro mesačne ,príplatok za odbornosť /napr elektrikár par.23,24, zdvíhacie zariadenie revízny technik sk.Bi , Ac a pod. , každé ocenené zvlášť/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá montážnika z oblastí západného Slovenska, bratislavského, trnavského, trenčianskeho a nitrianskeho kraja, pre montáž plošín, stropných zdvihákov a stoličkových výťahov na odstraňovanie architektonických bariér pre seniorov a telesne postihnutých.
Na montážne práce sa vychádza z Bratislavy, mimobratislavskí z miesta bydliska.

13.plat, finančné benefity podľa odbornosti, parkovacie miesto , bezplatné požičovňa náradia, možnosť zvýšenia odbornej kvalifikácie na náklady firmy, požičiavanie dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ochota cestovať
- samostatnosť
- pracovitosť

Sme stabilná spoločnosť , pôsobiaca na trhu od r.1993. Zaoberáme sa dodávkou a montážou zdvíhacích zariadení pre ZŤP a seniorov , úpravami automobilov pre ZŤP . Balením časopisov a darčekových predmetov v chránenej dielni. Viac informácií na www.ares.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 945040  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac