Staňte sa členom
rodiny Areon už dnes.

Pracovné ponuky

Skladník s NZV alebo VZV - Aj bez znalosti nemčiny - vhodné pre mužov

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
14,5 - 17,24 EUR/hod.+ príplatky za nadčasy, sviatky, nedele, nočné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre najväčšieho svetového výrobcu lesnej a záhradnej techniky. V hlavnej sezóne pracuje s nami v tejto spoločnosti cez 150 pracovníkov zo Slovenska a Čiech.

  • Na-/vyskladňovanie záhradnej techniky
  • Balenie od paliet až po malé diely
  • Kompletizácia objednávok
  • Všeobecné pomocné skladové práce
  • Preprava tovaru vysokozdvižným alebo nízkozdvižným vozíkom (podľa oddelenia)
  • Nakladanie a vykladanie nákladných automobilov a kontajnerov (aj ručne)

Mesto : Ulm alebo Laichingen (región Bádensko-Württembersko)

Navyšovanie mzdy:
  • Nástup = 14,50 € / hod. brutto + príplatky
  • Po 9. mesiacoch = 17,24 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky:
  • + 25% Nadčasy
  • + 25% Nočné
  • + 50% Nedele
  • + 100% Sviatky

  • Zabezpečené ubytovanie
  • PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE = 300 € / za odpracovaný celý mesiac. Vy si doplácate len cca 200 € / mesiac (až z 1. výplaty).
  • NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
  • Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba priamo na mieste
  • DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
  • SK / CZ kolektív v práci
  • Možnosť týždenných záloh

Požiadavky na zamestnanca

  • Zodpovednosť a manuálna zručnosť
  • Prax na nízkozdvižnom vozíku alebo VZV min. 3 mesiace
  • Potrebný nemecký preukaz na VZV - zabezpečíme za zvíhodnenú sumu
  • Nemecký jazyk - výhodou (nie podmienkou)
  • Čistý register trestov

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
Tel.: +421950105109
E-mail: poslať životopis
ID: 4789954  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 14,5 EUR/hod.