Staňte sa členom
rodiny Areon už dnes.

Pracovné ponuky

Servisný technik s nemeckým a anglickým jazykom

Miesto práce
Karlsruhe, Nemecko
Termín nástupu
ihneď / dohodou
4 200 - 4 600 EUR/mesiacRočný základný plat 50.500 € + bonusy už po prvých 6. odpracovaných mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre nadnárodnú spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších svetových poskytovateľov systémov pre potravinársky a nápojový priemysel.

Jedinečná príležitosť na kariéru v prestížnej, celosvotovo uznávanej spoločnosti s vysokým štandardom kvality a priateľskou zamestnaneckou kultúrou.

Vašou úlohou bude:
  • Realizácia a dokumentácia servisných nasadení prevažne v oblasti vákuových systémov u klientov v Nemecku a v zahraničí
  • Montáž/demontáž, realizácia a dokumentácia testov prúdových čerpadiel v Karlsruhe
  • Spoluúčasť na vývoji projektov pre zlepšenie produktov
  • Úzka spolupráca s oddelením servisu

Mesto : Karlsruhe (región Bádensko-Württembersko)

  • Flexibilný pracovný čas
  • Odmena súvisiaca s výkonom podľa kolektívnej zmluvy
  • Dôchodkové zabezpečenie
  • Rozsiahle možnosti vzdelávania a rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Ukončené technické vzdelanie v oblasti spracovania kovov, napríklad priemyselné alebo závodný mechanik zariadení, mechatronik, iné dodatočné vzdelanie technického smeru výhodou
  • Skúsenosti s konštrukciou strojov, zariadení a aparátov výhodou
  • Skúsenosti s meracou technikou výhodou
  • Dobrá znalosť MS Office
  • Dobrá znalosť nemeckého a anglického jazyka, ďalšie cudzie jazyky sú výhodou
  • Ochota pravidelne cestovať (cca 50%)

"Nová krajina - nová práca - nový život. "

Sme rýchlo rastúca spoločnosť s bohatými skúsenosťami a know-how v oblasti zamestnávania v Nemecku.

Svoju prácu robíme so srdcom. Spolu s našimi zamestnancami každý deň budujeme hodnoty, na ktorých staviame lepšiu budúcnosť pre naše rodiny a celú spoločnosť.

Našim zamestnancom poskytujeme podporu pri adaptácii v novej krajine čo sa týka práce, ubytovania, starostlivosti, administratívy a informácií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové centrum
Tel.: +421950105109
E-mail: poslať životopis