Obchodný zástupca

AREDO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ provízia z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť za existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov (stolári, výroba nábytku)
- zodpovednosť za plnenie plánov predaja
- správa CRM systému
- prieskum a analýza trhu
- aktívny predaj jedinečného produktu - striekaných nábytkových dielcov a dvierok
- registrácie zákazníkov do systému
- vypracovanie cenových ponúk, návrhov riešenia podľa požiadaviek klienta
- odborné poradenstvo pri predaji, pomoc pri výbere produktov/služieb
- podrobné pravidelné reporty stretnutí - (návštevy, reakcie, objednávky, vyžiadanie vzoriek, registrácie...)
- plánovanie služobných ciest
- v prípade potreby odniesť zákazníkovi objednávku

- motivujúci provízny systém
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- flexibilný čas
- mob. telefón
- PC/ntb
- mladý tím ľudí
- možnosť vytvorenia vlastných pracovných návykov

Všetky životopisy budú vyhodnotené a na základe nich budeme pozývať vhodných uchádzačov na výberové konanie po 28.1.2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nábytkárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
google disk - Pokročilý
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v nábytkárskom priemysle
- skúsenosti s predajom
- prezentačné schopnosti
- preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
- technické myslenie a komunikačné schopnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné vystupovanie voči klientom

Spoločnosť AREDO sa zaoberá výrobou striekaných dvierok pre stolárstva a výrobcov nábytku. Zameriava sa na maximálnu kvalitu výroby, krátke dodacie lehoty, širokú škálu farieb a stupňov lesku. Striekané dvierka ponúkame na celom území Slovenska. Najviac zákazníkov máme v súčastnosti na východnom Slovensku. Svojím zákazníkom sa snažíme poskytnúť maximálny servis a odlíšiť sa tým od konkurencie.
ID: 3947600  Dátum zverejnenia: 15.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac