Obchodný zástupca

ARDSYSTÉM, s.r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacPlat je závislý od výkonu a teda je len na tebe, ako veľký bude

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:

… kolegu, ktorý nám bude šikovným obchodníkom. A ohúri nás talentom získať nového klienta a urobiť všetko preto, aby sa z neho stal klient spokojný a trvalý. Obchodníka, pre ktorého bude prirodzené živo podiskutovať so starostom malej obce a rovnako aj s manažérom veľkého obchodného reťazca.
Nebudeš v tom osamote, je nás tu s týmto talentom už päť a budeme ti pri štarte maximálne nápomocní.

Nehľadáme:

… "pána“ božského" ani ofenzívneho individualistu, ktorý vie všetko najlepšie.

Tvojím veľkým bonusom bude, ak:

si otvorená hlava, ktorá vie prispieť dobrým nápadom,
vieš sa podeliť o znalosti a skúsenosti a nasať nové
sa rýchlo naučíš hovoriť MY namiesto JA a VY.

Čo ťa reálne čaká:

cestovanie po Slovensku (regióne?) - aktívny pohyb v teréne je nevyhnutný,
ľahké prirastenie k smartfónu, na ktorom vybavíš väčšinu agendy,
spolupráca s kreatívou plnou dievčat aj s dielňou plnou chlapov,
multidisciplinarita – mimo reálneho obchodu môžeš byť pomocnou rukou pri natáčaní reklamného videa, kreovaní reklamnej kampane pre klienta či tvorbe mestskej identity. U nás určite využiješ všetok svoj kreatívny a komunikačný potenciál. Aby sme spolu naplno rozvinuli tvoj potenciál, môžeš sa spoľahnúť na pravidelné vzdelávanie a koučing

Kto sme?

Sme zapamätateľná a stabilná firma, ktorá sa inovatívne a kreatívne prispôsobuje dnešnej dobe. Máme portfólio ako nikto iný – marketing, kreatíva, médiá, tvorba, „way finding systems“, mestský mobiliár a toto všetko vieme miešať do úžasných zmení, ktoré posúvajú našich klientov a nás dopredu. Máme solídnu históriu a úžasnú budúcnosť. Tvoríme komplexné riešenia pre samosprávy aj komerčný sektor. U nás môžeš zobchodovať informačnú tabuľu aj redizajn firemnej identity, cykloprístrešok a rovnako aj PR článok. Máme krásne, zmysluplné portfólio, ktoré je radosť predávať. A časť z neho je i radosť ochytať. Počkaj až sa zoznámiš s našou Wood Story :-)

Hľadáme posilu do kancelárie v Žiline (nemusíš nevyhnutne byť zo Žiliny), ale ak náhodou bývaš na východze, určite nám tiež pošli svoj životopis. Šikovných ľudí nikdy nie je dosť.

Príjemný kolektív
Osobnostný rast
technické vybavenie
plná podpora predaja
férové finančné ohodnotenie
pomoc a podpora nie len v práci, ale aj v súkromí - sme jeden tím a pomáhame si ďaleko nad rámec povinností
kopec práce od nevidím do nevidím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme zapamätateľná a stabilná firma s viac, ako 23 ročnými skúsenosťami. Zbožňujeme inovácie a kreatívnu. Máme portfólio ako nikto iný – marketing, kreatíva, médiá, tvorba, „way finding systems“, mestský mobiliár a toto všetko vieme miešať do úžasných zmení, ktoré posúvajú našich klientov a nás dopredu. Máme solídnu históriu a úžasnú budúcnosť. Tvoríme komplexné riešenia pre samosprávy aj komerčný sektor.

Naše portfólio v oblasti miest a obcí je vysoko oceňované. Vyrábame z prvotriednych materiálov a každý rok pridávame jeden/dva nové výrobky. Kov, drevo, sklo. To sú materiály z ktorých u nás nájdeš informačné stĺpy, cykloprístrešky a informačné body, cyklostojany, okná do histórie a mnoho iného. Všetky naše výrobky radi "docukríme" kreatívou a osobným prístupom k našim klientom.

Máme krásne, zmysluplné portfólio, ktoré je radosť predávať. A časť z neho je i radosť ochytať. Počkaj až sa zoznámiš s našou Wood Story :-)

pozri www.ard.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4147499  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac