Zvárač MIG/MAG (CO2) - Operátor zváracieho robota

Arden Equipment Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac13-ty plat,mesačné prémie za dochádzku a výkon, príplatky za sťažené pracovné prostredie , príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zváracieho robota
- Zváranie metódou MIG/MAG (CO2)
- Kontrola a príprava zvarenca pred zváraním
- Vizuálna kontrola a opravy zvarov po zváracom zariadení
- Čistenie zvarov a rozstrekov okolia zvaru
- Zámočnícke a montážne práce
- Bežná údržba a upratovanie pracoviska

13-ty plat, rekondičné pobyty, mesačné prémie za dochádzku a výkon, príplatky za sťažené pracovné prostredie , príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Stredné odborné vzdelanie bez maturity – Strojárske zameranie
- Stredné odborné vzdelanie s maturitou – Strojárske zameranie
- Znalosť práce s PC
- Nutná prax so zváraním MIG/MAG (CO2)
- Zámočnícke skúsenosti
- Schopnosť čítania technických výkresov

Výroba a predaj strojov na demoláciu, spracovanie šrotu, recykláciu, manipuláciu s nákladom, zemné a lesné práce.
ID: 3858861  Dátum zverejnenia: 3.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac