Можливість для людей з України

Web developer

Ardaco, a.s.

Polianky, Dúbravka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa téma bezpečnej online komunikácie?
Chceš pracovať s najmodernejšími technológiami a zariadeniami?
Rozmýšľaš analyticky a baví ťa tvoriť aplikácie a webstránky?
Potom do nášho tímu hľadáme práve teba.Spoločnosť Ardaco, a.s. do svojho tímu privíta šikovného web programátora, ktorý by sa podieľal na vývoji produktov pre bezpečnú mobilnú komunikáciu. Naše produkty sú vyvíjané na Slovensku a predávané do celého sveta. Práca ti umožní byť súčasťou tímu skúsených programátorov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti bezpečnosti, komunikačných systémov a mobilných aplikácií.

Náplň práce:
Vývoj a implementácia web aplikácie (front-end) pre správu komunikačného servera a používateľov systému pre bezpečnú mobilnú komunikáciu
Tvorba produktovej web stránky
Samostatný návrh a implementácia novej funkcionality
Integrácia v rámci celého systému, úzka spolupráca s celým tímom
Práca s najmodernejšími technológiami – najnovšie mobilné telefóny a zariadenia, vývojové a testovacie nástroje

V spoločnosti Ardaco, a.s. pristupujeme ku každému zamestnancovi jednotlivo, vytvárame priateľskú atmosféru, ponúkame flexibilné pracovné podmienky a motivačné finančné ohodnotenie.
Mať správnych ľudí na správnom mieste, podávať spoľahlivé výkony a prispievať tak k dosiahnutiu spoločných cieľov je hlavným mottom v personálnej oblasti našej spoločnosti.

▪ Flexibilný pracovný čas
▪ Neformálne pracovné prostredie
▪ Stabilný a priateľský kolektív skúsených, ale aj začínajúcich developerov
▪ Občerstvenie na pracovisku
▪ Tichá lokalita s možnosťou parkovania alebo dochádzaním na bicykli
▪ Firemné akcie

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom, zasielajte prosím, aj súhlas so spracovaním Vaších osobných údajov v spoločnosti Ardaco, a.s. v tomto znení:
Týmto dávam súhlas so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov na dobu neurčitú (na dobu jedného roka) v spoločnosti Ardaco a.s., Polianky 5, 841 01 Bratislava, v zmysle Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Osobné údaje kandidátov, budú po uplynutí jedného roku zlikvidované, v zmysle uvedeného zákona.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Čo od vás očakávame?
analytické a logické myslenie, schopnosť riešiť problémy
aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť
schopnosť prezentácie vlastných výsledkov práce
motiváciu a záujem učiť sa nové veci

Znalosti a skúsenosti
Internet (e-mail, www) - Expert
JavaScript - Mierne pokročilý
HTML - Mierne pokročilý
CSS - Mierne pokročilý

Skúsenosti s návrhom a vývojom web aplikácií v s dynamickým zobrazovaním dát a ich vizualizáciou pomocou najnovších UI knižníc
Výhodou sú skúsenosti s nástrojom pre správu projektov (SVN, Jenkins, prípadne iné)
Anglický jazyk – technická a základná komunikačná znalosť

Spoločnosť Ardaco, a.s, založená v roku 2001 je inovatívnym lídrom v oblasti informačno-komunikačných technológií a informačnej bezpečnosti. Ardaco ponúka vlastný plne škálovateľný Silentel systém pre bezpečnú komunikáciu, poskytujúci prenos hlasu, dátovej komunikácie a správ.

Okrem toho Ardaco ponúka široké spektrum vlastných produktov v oblasti elektronického a kvalifikovaného elektronického podpisu QSign, z ktorých sú všetky určené pre bezpečné a nákladovo efektívne spracovanie elektronických dokumentov.

Jednotlivci, spoločnosti a štátne organizácie vo vyše 50 krajinách si môžu spoľahlivo ochrániť a zabezpečiť svoju komunikáciu a informácie pomocou širokej škály Silentel a QSign produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4715656  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac