LEVI'S - Asistent/ka predaja

ARCTIC FOX

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ džínsovú módu, ktorá kráča s dobou?
Ak je Tvoja odpoveď áno, si na správnej adrese! Veď kde inde by džínsovina mala lepšie meno ako v Levi'se - americkej ikone s viac ako 160 ročnou tradíciou?

Čo by Ťa pre danú pozíciu malo vystihovať?
• máš rád/rada dynamickú prácu, ktorá zodpovedá Tvojej energickej povahe
• styling nie je pre Teba cudzím slovom
• úsmev a príjemné vystupovanie je Ti vlastné
• si tímovým hráčom a očakávaš to aj od ostatných, pretože len tak viete spolu dosahovať dobré výsledky

Ponúkame Ti:
• základná mzda 850€
• osobné ohodnotenie 50€
• prémie až 200€
• stravné lístky 80€
• budget na oblečenie 100€
+ percentá z celkového obratu
• spolu až 1.350€/mes. v hrubom

Okrem toho Ti garantujeme:
• zázemie exkluzívnej módnej značky
• kompletné zaškolenie
• pevnú pracovnú dobu: 11 hod. pracovné smeny (krátky/dlhý týždeň)
• prácu v stabilnej spoločnosti
• motivačné ohodnotenie od prvého dňa nástupu
• across-brands zamestnanecké zľavy

Ak Ťa zaujala naša ponuka neváhaj a ozvi sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ARCTIC FOX SK, s.r.o. je exkluzívnym predajcom značkového oblečenia FJÄLLRÄVEN a LEVI’S na Slovensku.

⌂ FJÄLLRÄVEN
Spoločnosť založil Åke Nordin v roku 1960, tesne po dokončení výsadkárskeho výcviku v Karlsborg, vo svojej pivnici vo švédskom meste Örnsköldsvik. Vďaka Åkeho silnému podnikateľskému duchu spolu s pevným a cieľavedomým prístupom, neotrasiteľným presvedčením a s výnimočne ľahkými produktmi, priekopníckymi novinkami, ako bol hliníkový rám na batohy, alebo prvý dvojplášťový stan, si Fjällräven čoskoro vybudoval silnú pozíciu na outdoorovom trhu.

A od tej doby zostáva spoločnosť Fjällräven verná svojmu poslaniu vyvíjať nadčasové, funkčné a odolné outdoorové vybavenie, byť zodpovednou voči ľuďom, zvieratám a životnému prostrediu a inšpirovať čo najviac ľudí na pobyt v prírode.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4000864  Dátum zverejnenia: 19.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac