Domovník novo vznikajúceho nákupného parku-Štúrovo

Arcos FM SK, s.r.o. (Saller Group)

Miesto práce
Jesenského, Štúrovo
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.9.2022
572 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 572 € + variabilná zložka podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denná komunikácia s centrálou spoločnosti a nájomcami v novo vznikajúcom nákupnom centre (S1 Center Štúrovo, ul. Jesenského)
• Kontrola stavu objektu a technických zariadení, drobné opravy, udržiavanie poriadku vonkajších plôch okolo predajní a na parkovisku
• Po dohode s nadriadeným zaisťovanie opráv a revízií technických zariadení prostredníctvom zazmluvnených servisných firiem
• Zisťovanie a hlásenie vad v záručnej dobe
• Mesačné odpočty energií
• Administratívne práce, ako je napríklad štatistika zákazníkov a iné

• Práca na hlavný pracovný pomer na dobu určitú (s možnosťou predĺženia zmluvy na dobu neurčitú)
• Pracovná doba 30 hodín/týždenne, pracovné zmeny pondelok – nedeľa
• Príspevok na stravovanie, náhradné voľno za odpracovanú sobotu a nedeľu, príspevok za prácu v sobotu a nedeľu
• Príspevok na používanie vlastného PC a vlastného internetového pripojenia k pracovným účelom
• Bezplatný pracovný odev, pracovný materiál a ochranné pracovné pomôcky

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Ideálne ukončené vzdelanie s technickým zameraním
• Prax a znalosť v obore
• Proklientský prístup, komunikatívnosť
• Spoľahlivosť, manuálna zručnosť, časová flexibilita
• Práca so služobným mobilným telefónom
• Základné znalosti PC (e-mail, Excel, Word)

Saller Group – sme skupina spoločností zaoberajúca sa plánovaním a výstavbou komerčných objektov, ktoré dlhodobo prenajímame, staráme sa o ne a ďalej rozširujeme. Za naše úspechy vďačíme práci 300 zamestnancov v Nemecku, Českej republike, Poľsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4379560  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 572 EUR/mesiac