Projektový manažer staveb - ČR a SR

Arcos FM SK, s.r.o. (Saller Group)

Slovenská republika, Česká republika, Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsícJedná se o základní garantovanou mzdu. Mzda závisí na podmínkách spolupráce a zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení projektů "od A do Z" v oblasti výstavby a modernizace komerčních nemovitostí, a to především nákupních center v České Republice a na Slovensku.
- Kalkulace nákladů a příprava výběrových řízení
- Zadávání projektů a příprava smluv
- Získávání úředních povolení a rozhodnutí
- Kontrola realizace projektu a dodržování smluvních podmínek
- Sledování kvality, časového harmonogramu a nákladů
- Aktivní spolupráce s kolegy z ostatních interních oddělení a externími partnery, dodavateli či úřady
- Dodržování interních předpisů a postupů, reportování na vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí neustále rostoucí společnosti s dlouholetou rodinnou tradicí a moderní pracovní prostředí (ČR - pobočka v Chomutově, SR - pobočka v Košicích, Německo - pobočka ve Výmaru)
- Firemní benefity, např. příspěvek na stravování, sick days, firemní akce,
- Motivační mzdové ohodnocení a výkonnostní odměny
- Aktivní využití cizích jazyků při pravidelné komunikaci s centrálou společnosti
- Možnost práce na home office s pravidelnou docházkou na pobočce v Chomutově (po zaučení 2 dny každé dva týdny v kanceláři)

Informace o náboru

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak nám prosím zašlete Váš životopis v českém/slovenském a německém/anglickém jazyce.

Více o skupině Saller se dozvíte na www.saller-bau.com.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební obor

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
- Praxe s řízením stavebních projektů
- Velmi dobrá znalost německého jazyka nebo alespoň anglického jazyka (aktivní využití)
- Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- Schopnost řídit a koordinovat, výborná komunikace, aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
- ŘP sk. B, ochota cestovat po ČR, Slovensku a na centrálu do Německa
- Účast na zaškolení na centrále v Německu a v Česku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4023134  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc