Upratovač/ka v obchodnom centre Galéria Shopping Košice

Arcos FM SK, s.r.o. (Saller Group)

Miesto práce
OC Galéria, Toryská, Košice - mestská časť Západ
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800 € v hrubom na mesiac + mesačná variabilná zložka a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné a dôkladné upratovanie priestorov OC Galéria Shopping Košice (nákupné centrum, eskalátory, sociálne zariadenia, zber a triedenie odpadu, sklenené povrchy, chodby, podlahy, kancelárie centermanažmentu, vonkajšie priestory, parkoviská, parkovací dom)
• Správne používanie a starostlivosť o zverené materiály
• Obsluha stroja na čistenie podláh
• Dodržiavanie hygienických predpisov a noriem
• Realizácia špeciálneho čistenia
• Vedenie skladu čistiacich prostriedkov
• Vedenie kontrolných zoznamov a výkazov

• Práca na plný pracovný úväzok na jeden rok, následne možnosť predĺženia zmluvy na
dobu neurčitú
• Pracovné zmeny: pondelok - nedeľa (medzi 6:30 a 21:30 h)
• Bezplatný pracovný odev a pracovný materiál
• Príspevok na rekreáciu podľa platných predpisov a další

Informácie o výberovom konaní

Prebudili sme Váš záujem?
Potom neváhajte a pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected], alebo odovzdajte životopis v papierovej forme v kancelárii Centermanagementu v OC Galéria Shopping (1. poschodie), Toryská 5, Košice.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• Skúsenosti s upratovaním budov
• Plynulá znalosť slovenského jazyka
• Presnosť, spoľahlivosť
• Samostatná a dôkladná práca
• Flexibilita a tímová práca
• Zmysel pre poriadok
• Zameranie na zákazníka
• Vodičský preukaz výhodou

Saller Group – sme skupina spoločností zaoberajúca sa plánovaním a výstavbou komerčných objektov, ktoré dlhodobo prenajímame, staráme sa o ne a ďalej rozširujeme. Za naše úspechy vďačíme práci 300 zamestnancov v Nemecku, Českej republike, Poľsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3662025  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac