Asistent/ka centermanagementu v OC Galéria Shopping Košice

Arcos FM SK, s.r.o. (Saller Group)

Miesto práce
Toryská 5, Košice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná nástupná mesačná mzda 750 € brutto + variabilná zložka, príplatky a ročné odmeny. Navýšenie po zaúčení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
- zaistenie administratívnej agendy, reporting
- archivácia a spracovanie pošty, evidencia a kompletizácia faktúr
- vyhotovovanie objednávok
- vybavovanie korešpondencie, skenovanie dokumentov
- zabezpečenie chodu kancelárie (nákup kancelárskych potrieb, občerstvenie a pod.),
- vyhotovovanie záznamov z týždenných porád
- zabezpečenie potrebných vkladov na kataster, aktuálnych listov vlastníctva a snímkou
- komunikácia s materinskou firmou v Nemecku
- vybavovanie ostatných úloh podľa individuálneho poverenia vedenia spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Zobudili sme Váš záujem?
Potom neváhajte a pošlite nám svoj životopis v nemeckom a slovenskom jazyku na e-mailovú adresu jobs@saller-bau.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Naše požiadavky:
- SŠ/VŠ
- prax na obdobnej pozícii
- veľmi dobré komunikatívne a prezentačné skúsenosti
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka – podmienkou (znalosti, ktoré môžno zlepšiť)
- výborná znalosť práce s PC
- VP sk. B, výhodou
- časová flexibilita, chuť do práce
- uvítame aj ucházdačov so skúsenosťami z hotelierstva a gastronómie
- pracovná doba PO-NE, smeny (7:30 do 16:00 hod, 10:30 - 19:00 hod) sa mení s kolegami tak, aby bola kancelária vždy obsazená. Za prácu cez víkend náleží voľno v nasledujúcom týždni.

Saller Group – sme skupina spoločností zaoberajúca sa plánovaním a výstavbou komerčných objektov, ktoré dlhodobo prenajímame, staráme sa o ne a ďalej rozširujeme. V nákupných parkoch a obchodných centrách vedieme centermanagement. Za naše úspechy vďačíme práci 300 zamestnancov v Nemecku, Českej republike, Poľsku a na Slovensku. Predovšetkým vďaka ich profesionalite trvalo rastieme a sme spoľahlivým partnerom pre všetkých nájomcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Arcos FM SK, s.r.o.
Toryská 5
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mynaříková
Tel.: +49 (0) 3643 - 8674 - 131
E-mail: poslať životopis
ID: 3392521   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná nástupná mesačná mzda 750 € brutto + variabilná zložka, príplatky a ročné odmeny. Navýšenie po zaúčení.