Asistent/ka centermanagementu v OC Galéria Shopping Košice

Arcos FM SK, s.r.o. (Saller Group)

Miesto práce
Toryská 5, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
• zaistenie administratívnej agendy centermanagementu
• obsluha infopointu, komunikácia so zákazníkmi, prepájanie telefonátov
• spracovanie pošty, evidencia a kompletizácia faktúr
• rešerše a vyhotovovanie objednávok
• vybavovanie korešpondencie, skenovanie dokumentov, archivácia
• zabezpečenie chodu kancelárie (nákup kancelárskych potrieb, občerstvenie a pod.)
• vyhotovovanie záznamov z týždenných porád
• spracovanie dát a štatistík pre centrálu spoločnosti v Nemecku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná nástupná mesačná mzda 750 € brutto + variabilná zložka, príplatky a ročné odmeny. Navýšenie po zaúčení.

Ponúkame:
• Zaujímavú prácu na hlavný pracovný pomer
• Zázemie úspešnej medzinárodnej firmy a moderné pracovné prostredie
• Práca v skúsenom tíme s využitím nemčiny
• Príspevok na stravovanie, príspevok na rekreáciu, firemné akcie a pod.

Informácie o výberovom konaní

Zobudili sme Váš záujem?
Potom neváhajte a pošlite nám svoj životopis v nemeckom a slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Naše požiadavky:
• ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
• komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
• prax na obdobnej pozícii v administratíve, marketingu, eventmanagemente alebo hotelierstve
• dobrá znalosť MS Office, predovšetkým Excel a Word
• príjemné vystupovanie, organizační talent
• časová flexibilita, aktívny prístup k práci, ochota učiť sa novým veciam
• VP sk. B, výhodou
• účasť na krátkodobom zaškolení na firemní centrále v Nemecku
• pracovná doba PO-NE, zmeny (7:30 do 16:00 hod, 10:30 - 19:00 hod) strieda sa s kolegami tak, aby bola kancelária vždy obsadená. Za prácu cez víkend náleží voľno v nasledujúcom týždni.

Saller Group – sme skupina spoločností zaoberajúca sa plánovaním a výstavbou komerčných objektov, ktoré dlhodobo prenajímame, staráme sa o ne a ďalej rozširujeme. V nákupných parkoch a obchodných centrách vedieme centermanagement. Za naše úspechy vďačíme práci 300 zamestnancov v Nemecku, Českej republike, Poľsku a na Slovensku. Predovšetkým vďaka ich profesionalite trvalo rastieme a sme spoľahlivým partnerom pre všetkých nájomcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Arcos FM SK, s.r.o.
Toryská 5
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Mynaříková
Tel.: +4936438674161
E-mail: poslať životopis
ID: 3392521   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná nástupná mesačná mzda 750 € brutto + variabilná zložka, príplatky a ročné odmeny. Navýšenie po zaúčení.