Mzdový účtovník, personalista

Arcidiecézna charita Košice

Miesto práce
Arcidiecézna Charita Košice, Masarykova 19, 040 01 Košice
Termín nástupu
august 2020
Mzdové podmienky (brutto)
928 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné spracovanie personálnej agendy (vznik, priebeh, zmeny, skončenie pracovného pomeru) v programe Olymp
- Komplexné spracovanie miezd pre cca 450 – 500 zamestnancov
- Komunikácia so zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou, daňovým úradom a ďalšími štátnymi inštitúciami
- Spracovanie ročného zúčtovania dane z príjmov
- Vypracovanie štatistík súvisiacich so mzdami a personálnou agendou
- Spolupráca na kvartálnom a ročnom vyúčtovaní príspevkov za jednotlivé sociálne služby (MPSVaR, VÚC, IA)
- Spolupráca pri vytváraní interných smerníc
- GDPR – spracovanie agendy
- Vedenie agendy uchádzačov o zamestnanie
- Výberové konania – podanie inzercie, priebeh a spracovanie agendy
- Administratívna činnosť – zápočtové listy, PN, exekúcie – evidencia a spracovanie, potvrdenie o príjme, vypracovanie vstupných a výstupných dokladov a iné
- Sprevádzanie zamestnancov od ich nástupu až do hodnotenia v skúšobnej dobe a počas trvania PP na dobu určitú

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky, uchádzači s praxou budú uprednostnení. V prípade vážneho záujmu prosím o zaslanie žiadosti, profesijného životopisu a súhlasu so spracovaním osobných údajov na mailovú adresu
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, ľudské zdroje

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

spracovanie miezd a personalistiky s min. 100 zamestnancami

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, lojálnosť, flexibilnosť

Poskytovateľ sociálnych, zdravotníckych, charitatívnych, výchovno-vzdelávacích a iných služieb v Prešovskom a Košickom kraji.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3935625  Dátum zverejnenia: 9.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac