Interiérový dizajnér

ARCHSTYL s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ateliéru v Bratislave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý by nám pomohol s prípravou interiérových návrhov pre rodinné domy, byty alebo komerčné pristory pre slovenských aj zahraničných klientov. Ak si kreatívny a túžiš po sebarealizácii, toto je správne miesto pre Teba. Viac na: http://www.archstyl.com/kariera/interierovy-dizajner

pekné pracovné prostredie a dobrú atmosféru založenú na priateľských vzťahoch a tímovom duchu
pravidelné firemné akcie a teambuildingy
vzdelávacie kurzy
zaujímavú prácu s najnovšími technológiami zo sveta 3D a virtuálnej reality (Oculus Rift, Google Daydream, Samsung Gear VR a iné)
flexibilnú pracovnú dobu
že sa u nás rozhodne zabavíš a veľa sa naučíš
super kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne

Informácie o výberovom konaní

Očakávaj od nás:
Ak sme ťa zaujali a chcel/a by si s nami posúvať hranice interiérového dizajnu, pošli nám svoje CVčko. A nezabudni priložiť aj príklady svojich prác alebo portfólio. Radi sa pozeráme na pekné práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Interiérovy dizajn a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

ArchiCAD - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Adobe Photoshop - základy
SketchUp - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

kreatívne myslenie, cit pre estetiku a dobrú orientáciu vo svete architektúry a dizajnu
znalosť riešení a technologických postupov pri realizácii interiéru
vysokoškolské vzdelanie, prax v odbore vítaná
komunikatívnosť
schopnosť samostatne riešiť zadanie a dodržať stanovený termín
pokročilú znalosť ArchiCad-u a MS Office
znalosť programov na tvorbu vizualizácií výhodou (3D Max, VRay, Adobe Photoshop)
znalosť návrhu interiérov a nábytku
znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou, min. však na úrovni B1
nebojíš sa experimentov a problémov, rád sa z nich poučíš a veci zlepšíš

Archstyl je architektonický ateliér, ktorý sa zameriava na tvorbu minimalistického interiérového dizajnu a modernej architektúry. Sme na trhu už viac ako 6 rokov a za tú dobu sme stihli zrealizovať desiatky projektov na Slovensku aj v zahraničí. Ak si zodpovedný a túžiš po sebarealizácii, toto je správne miesto pre Teba. Viac na: http://www.archstyl.com/kariera/stavebny-technik-koordinator

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Černyševského
85101 Bratislava
ID: 3182601   Dátum zverejnenia: 10.10.2017