Správca registratúry

Archivovanie SK s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
december/január
Od 900 EUR/mesiacOdmeny a bonusy za dosiahnuté výsledky Pracovná doba 7:00 - 15:30, pracovné dni.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme super kolegu/kolegyňu do nášho tímu! Ak ti vyhovuje práca za pracovným stolom, avšak nechceš pri ňom presedieť celý deň pretože máš rád/a aj prácu v pohybe , nepoznáš problémy, iba výzvy, pridaj sa k nám!

NIEČO O TEBE

- Si tímový hráč
- Rád/a pracuješ s dokumentami
- Kamarátiš sa s počítačom
- Manuálna práca ti nevadí
- Rád/a prijímaš výzvy a hľadáš riešenia
- Vieš si prácu zorganizovať ale hlavne sa jej nebojíš

Hlavnou náplňou práce je komplexne a odborne pracovať pri preberaní, evidovaní, ukladaní, označovaní, ochrane, využívaní a vyraďovaní dokumentov.

AKO VYZERÁ PRACOVNÝ DEŇ U NÁS

- Dokumenty, veľa dokumentov, šanóny, archívne krabice, zložky, rýchloviazače., euroobaly a podobne. S tým prichádzaš do styku každý deň.
- Pracuješ so skenerom a počítačom. Triediš, usporadúvaš, eviduješ, nahrávaš do PC.
- Skladáš archívne krabice a balíš do nich dokumenty.
- Vytváraš štítky a lepíš ich na archívne krabice.
- Pracuješ s registratúrnym poriadkom a plánom.
- Pripravuješ podklady pre vyraďovacie konanie.
- Pracuješ s vozíkom. Raz malým inokedy paletovým, fyzicky manipuluješ s dokumentami sem a tam.
- Ukladáš dokumenty do regálov. Raz do našich, inokedy do tých u klienta.
- Z času na čas navštíviš klienta. Resp. jeho registratúrne stredisko. Organizuješ naloženie resp. vyloženie dokumentov z/do regálov.
- Asistuješ pri nakládke a vykládke dokumentov do/z našich špeciálne upravených malých dodávok. V nich sa radi vezú nie len šanóny ale aj niektorí naši kolegovia. Ak ti šoférovanie nerobí problém, môžeš ju aj šoférovať.

- Odmeny a bonusy za dosiahnuté výsledky
- Príležitosť pre osobný rozvoj a vzdelávanie
- Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis ako aj motivačný list v slovenskom jazyku emailom.
Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám a predstave vhodného kandidáta na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

- Organizačné schopnosti, orientácia na výsledok
- Komunikačné schopnosti
- Ochota aktívne počúvať a hľadať riešenia
- Samostatnosť, ochota a príjemné vystupovanie
- Flexibilita
- Spoľahlivosť a ústretovosť
- Chuť napredovať a pracovať na sebe
- Prax na podobnej pozícii a/alebo v danom odbore vítaná

Spoločnosť Archivovanie SK od svojho vzniku v roku 1997 poskytuje služby v oblasti správy registratúry. Pre našich klientov poskytujeme komplexné odborné práce pri preberaní, evidovaní, ukladaní, označovaní, ochrane, využívaní a vyraďovaní registratúrnych záznamov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4582858  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac