1 600 - 2 000 EUR

Ekonóm

Architekti Šebo Lichý s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie a organizáciu práce ekonomického oddelenia,
pozostávajúceho z vedúceho a asistentky finančného oddelenia;
- zodpovednosť za prípravu podkladov pre riadne vedenie účtovníctva,
kontrola výsledkov práce ekonomického oddelenia;
- spracovanie dodávateľských faktúr;
- kontrola formálnych náležitostí faktúr, ich schvaľovanie podľa zmluvnej
dokumentácie;
- vystavovanie odberateľských faktúr v zmysle zmluvných podmienok s
odberateľmi;
- príprava platieb pre dodávateľov;
- sledovanie stavu pohľadávok, záväzkov organizácie a ich riešenie, spracovanie
bankových výpisov;
- zodpovednosť za pokladňu;
- zodpovednosť za analýzy a návrhy nápravných opatrení;
- vypracovanie finančných analýz a finančných plánov;
- zodpovednosť za prípravu spracovania daňového priznania a mesačných hlásení
hospodárenia;
- riadenie cash flow a platobného styku;
- ekonomická podpora pre ostatné oddelenia a participácia na ich strategických
plánoch v oblasti ekonomiky;
- tvorba reportov na pravidelnej báze pre potreby manažmentu organizácie;
- podieľanie sa na vnútrofiremnom administratívnom procese; spolupráca s
daňovým úradom, audítormi, bankami a iné.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat od 1600,-€ a motivujúce odmeny za splnenie úloh.

Budú spresnené na pohovore. ( Pohyblivá pracovná doba a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, finančné, účtovné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, asertivita, efektivita, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, cieľová orientácia, technické myslenie , systematickosť,

Developerská spoločnosť špecializujúca sa na inovatívne projekty, ktoré sa vždy odlišujú od ostatných ponúk na trhu inou koncepciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ITB Development a.s.
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kováč
E-mail: poslať životopis
ID: 3758252   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 1600,-€ a motivujúce odmeny za splnenie úloh.