Logo ARCHIKÓD / VAVRICA ARCHITEKTI

Asistentka / realitná maklérka

ARCHIKÓD / VAVRICA ARCHITEKTI

Miesto práce
Martina Granca 44, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiacPevný plat + motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu developerskej spoločnosti, hľadáme šikovnú kolegyňu / kolegu na pozíciu Asistentka / realitná maklérka.

NÁPLŇ PRÁCE - ASISTENT / ASISTENTKA:
Administratívna podpora tímu a managementu,
Plnenie úloh zadaných manažmentom spoločnosti,
Spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty,
Vítanie a obsluha návštevníkov,
Organizovanie stretnutí podľa kalendára, rezervácia a príprava zasadačky,
Objednávky, zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia.

NÁPLŇ PRÁCE - REALITNÝ MAKLÉR / MAKLÉRKA
Sprostredkovanie predaja nehnuteľností v developerskom projekte (byty, obchodné priestory, garáže).
Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi zákazníkmi.
Sprevádzanie návštev a prezentácia projektov a bytov.
Poskytovanie technických informácií o projekte, základné čítanie stavebných výkresov.
Odovzdávanie dokončených bytov klientom.
Vyhľadávanie zákazníkov, vedenie databázy, reportovanie.
Obsluha webovej stránky a rezervačného systému.
Administratívna agenda spojená s predajom nehnuteľností, príprava dokumentov.

Práca v modernej developerskej spoločnosti,
Flexibilný pracovný čas,
Podpora odborného rastu,
Pevný plat, motivačné odmeny.

Informácie o výberovom konaní

2 pracoviská v Bratislave:
- Centrum, kde je sídlo spoločnosti Zámocká 36 a
- Dúbravka, kde máme showroom Martina Granca 44.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné, právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Adobe Acrobat Pro - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie,
organizačné a komunikačné zručnosti,
samostatnosť, zodpovednosť,
orientácia na stavbe a v projektovej dokumentácii,
orientácia v zmluvnej dokumentácii,
znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,
vodičský preukaz (B).

Skupina ARCHIKÓD začala pôsobiť ako nezávislý architektonický ateliér a od roku 1992 rozšírila svoje aktivity v oblasti developmentu. Skupina dnes aktívne pôsobí najmä v Bratislave a v Prahe. Dnes je jej hlavným programovým zameraním development nehnuteľností najmä rezidenčných. Ide o kompletný proces projektov, od návrhu, cez realizáciu stavby, po marketing a predaj bytov.
www.archikod.sk

Zrealizované projekty v Bratislave:
VILLA RUSTICA, VILLA VISTA, ZÁHRADNÉ VILY, PEKNÁ VYHLIADKA
Aktuálny projekt:
PEKNÁ VYHLIADKA- www.peknavyhliadka.sk
VILLA RUSTICA - TERASY- www.villarustica-terasy.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4016655  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac