Obchodní zástupce

Archie Samuel s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca vo farmácii – Slovenská republika

Hľadáme obchodného zástupcu v oblasti farmácie so zameraním na urológiu, urogynekológiu a kardiológiu. Ak je obchod vaša parketa a máte túžbu pomáhať, máme pre Vás pracovnú príležitosť.

Čo bude Vaša práca?

  • Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude prezentovať zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky (URO, UROGYN, KARDIO) u lekárov v nemocniciach, ambulanciách a lekárňach
  • Náplň Vašej práce bude akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o súčasných klientov
  • Budete zodpovedný za predajné výsledky a plnenie cieľov vo vašom regióne
  • Budete vyhľadávať nové príležitosti pre zvýšenie predajov
  • Na starosť budete mať organizáciu odborných seminárov a reprezentáciu firmy na odborných kongresoch
  • Nemenej dôležitou súčasťou vašej práce bude reporting, administratívne úlohy a ďalšie činnosti spojené s prácou obchodného zástupcu

Ako si Vás predstavujeme?

  • Absolvovali ste minimálne strednú školu s maturitou
  • Máte vynikajúce obchodné zručnosti a v lepšom prípade máte za sebou už nejakú prax
  • Ak máte skúsenosti s farmáciou, je to pre Vás výhodou, nie je to však nevyhnutné /podmienkou
  • Ste človek s reprezentatívnym vystupovaním, organizačnými a komunikačnými schopnosťami a viete pracovať samostatne
  • Orientujete sa na výsledok a robíte rád/a svoju prácu
  • Ste časovo flexibilný
  • Viete ovládať PC a MS Office (Word, Excel, Power Point) vám nie je cudzí
  • Máte vodičský preukaz skupiny B a šoférovanie vás baví (aktívny vodič)

Čo ponúkame?

  • Kreatívnu rôznorodú prácu v stabilnej českej farmaceutickej spoločnosti s medzinárodnou orientáciou (služobné cesty a prezentácie, organizácia seminárov, kreatívne vstupy do pripravovaných materiálov apod.)
  • Rozvíjajúci sa trh v oblasti zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov
  • Pružnú pracovnú dobu (získate zodpovednosť za svoje výsledky, ale spoločne s tým tiež voľnosť v organizácii času a práce)
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná mzda + bonusová zložka)
  • Možnosť ďalšieho vzdelávania
  • Mobilný telefón, notebook
  • Práca na živnosť

Nástup možný ihneď, prípadne podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3974585  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.