Obchodní zástupce

Archie Samuel s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupce – Slovenská republika

Jsme lidé, kteří mají rádi výzvy. Baví nás hledat a nacházet nové cesty a možnosti. Máme s tím dlouhé a bohaté zkušenosti – víme, že dělat věci po svém není snadné. Ale je to jediná cesta ke spokojenosti a úspěchu. Abychom to zvládli tak spolupracujeme – je to lepší, víc to baví…a my chceme, aby nás to bavilo.

Chcete se posunout dál? Máte pocit, že je teď ten správný čas ukázat co ve Vás je? Hledáme kolegu, který nám pomůže dostat to, co děláme, na další úroveň.

Co bude Vaše práce?

  • Prezentace zdravotnických prostředků (URO, GYN) u lékařů a v lékárnách
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a plnění cílů
  • Vyhledávání nových příležitostí pro zvýšení prodejů
  • Organizace odborných seminářů
  • Reprezentace firmy na odborných kongresech
  • Reporting, administrativní úkoly a další činnosti spojené s prací obchodního zástupce
  • Zodpovědnost za plnění prodejních cílů

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vynikající obchodní dovednosti
  • Praxe v oblasti obchodu výhodou, zkušenost s farmacií není podmínkou
  • Reprezentativní vystupování, organizační a komunikační schopnosti
  • Orientaci na výsledek, vysoké pracovní nasazení
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost práce na PC, zejména MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • ŘP skupiny "B"- aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Kreativní různorodou práci ve stabilní české farmaceutické společnosti s mezinárodní orientací
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusová složka)
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Práci na živnost

Nástup možný ihned, případně dle domluvy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3586714  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.