Úspešný realitný maklér /ka s odmenami na úspešný štart

ARCHEUS Partners a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 900 - 10 000 EUR/mesiacštartovacie odmeny + provízie za obchody až do 90%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V ARCHEUS sieť realitných kancelárií nájdeš najnovšie technologické a marketingové "vychytávky" ( napr. hlasová referencia , 3D komentovaná virtuálna prehliadka a ďalšie ...) + provízie až do 90% :-)

Radi ťa privítame v našom tíme v 16 mestách po Slovensku.

Čo očakávame my od Teba:
- networking s potenciálnymi klientmi
- prípravu a prezentácia nehnuteľnosti
- spracovanie ponuky nehnuteľnosti - 3D prehliadky
- vyhľadávanie nehnuteľnosti na predaj a prenájom
- dohľad a príprava podkladov pri procese predaja nehnuteľnosti
- neustále vzdelávanie sa :-)

Naučíme vás robiť všetko potrebné aby ste boli úspešný a najžiadanejší realitný obchodník vo svojom okolí.

Čo získaš tým, že sa k nám pridáš:
- naše know-how v oblasti realít ( 16 rokov na celoslovenskom realitnom trhu )
- spoznáš výnimočných ľudí, budeš sa stretávať s tými najlepšími
- pracovné prostredie v nových priestoroch so špičkovou technikou ( vlastný intranetový systém na cloude )
- tvoj príjem bude bez hraníc, neexistujú žiadne limity ( najlepší zarábajú niekoľko tisíc Eur mesačne ) Chceš aj Ty ?
- stále pracovné miesto a žiadne poplatky
- profesionálny právny poradca
- podpora marketingového oddelenia ( 3D Virtuálne prehliadky )
- mobilny paušál
- pravidelné školenie a podpora majiteľa kancelárie
- celoslovenské firemné akcie a motivačné súťaže

Výhodou je spolupráca medzi všetkými maklérmi a to nie len v jednej pobočke ale aj medzi jednotlivými mestami čo prináša pridanú hodnotu všetkym.

Spoločné mimopracovné aktivity prinášajú radosť do života, pretože práca realitného makléra potrebuje aj „dobiť baterky“ a v tom sme odborníci.

a iné výhody...

Väčšina ľudí je nespokojná s tým čo robia, ale nemajú odvahu to zmeniť.

Buďte aj vy iný a pridajte sa k úspešnému tímu ARCHEUS, ktorý každý rok „rastie“ a zlepšuje sa.

Ich práca má zmysel a výsledok. Nezáleží na tom či máte skúsenosti v realitách. Naučíme vás, stačí chcieť.

Cítia podporu a vedia, že ak budú robiť presne to čo majú robiť, budú úspešní a spokojní.

Pošlite svoje CV, motivačný list a fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naučíme vás robiť všetko potrebné aby ste boli úspešný a najžiadanejší realitný maklér vo svojom okolí.

ARCHEUS celoslovenská sieť realitných kancelárií, používa unikátnu 1. realitnú platformu, ktorá sa vyvíjala 10 rokov. Združujeme samostatné realitné kancelárie po celom Slovensku , ktoré využívajú spoločnú značku a výhody synergie realitného trhu. Najnovšie majú možnosť využívať 1. realitnú platformu aj iné RK a ponechať si svoju značku v systéme ARCHEUS.

Spoločnosť je členom NARKS ( Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska )a 17 rokov na trhu. Špecializuje sa na sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu rezidenčných nehnuteľnosti. Zároveň poskytuje hypotekárne poradenstvo, právne poradenstvo a všetky potrebné služby spojené s predajom a kúpou nehnuteľnosti.

Cieľom je byť lídrom na realitnom trhu a poskytovať kvalitné služby v každom meste. Pridajte sa k nám: https://www.archeus.sk/podnikanie-s-archeus/vlastna-pobocka/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1993831  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac