Úspešný realitný obchodník s Fixnou odmenou ( 12 rokov po celom Slovensku )

ARCHEUS Partners a.s.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 Eur + Provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo očakávame my od Teba:

- prípravu a prezentáciu ponúk pre potencionálnych klientov
- zabezpečovanie obhliadok ( príprava na 3D Virtuálnu prehliadku ) profesionálnu prezentáciu nehnuteľností
- spracovanie ponuky nehnuteľnosti
- vyhľadávanie nehnuteľnosti na predaj
- dohľad a príprava podkladov pri procese predaja nehnuteľnosti

Naučíme vás robiť všetko potrebné aby ste boli úspešný a najžiadanejší realitný obchodník vo svojom okolí.

Čo získaš tým, že sa k nám pridáš:

- naše know-how v oblasti realít ( 12 rokov na celoslovenskom realitnom trhu )
- spoznáš výnimočných ľudí, budeš sa stretávať s tými najlepšími
- pracovné prostredie v nových priestoroch so špičkovou technikou ( vlastný intranetový systém na cloude )
- tvoj príjem bude bez hraníc, neexistujú žiadne limity ( najlepší zarábajú niekoľko tisíc Eur mesačne ) Chceš aj Ty ?
- stále pracovné miesto a žiadne poplatky
- profesionálny právny poradca
- podpora marketingového oddelenia ( 3D Virtuálne prehliadky )
- interná hypošpecialistka pre vybavenie najlepšieho financovania
- auto na firemné účely
- mobilny paušál
- bezplatné školenie a podpora majiteľa kancelárie
- celoslovenské firemné akcie a motivačné súťaže

Výhodou je spolupráca medzi všetkými maklérmi a to nie len v jednej pobočke ale aj medzi jednotlivými mestami čo prináša pridanú hodnotu všetkym ( obchdoníkom, majiteľom pobočiek a samozrejme klientom )

Spoločné pravidelne školenia, workshopy, stretnutia sú veľmi dôležité, pretože si navzájom vymieňame znalosti a skúsenosti.

Spoločné mimopracovné aktivity prinášajú radosť do života, pretože práca realitného makléra potrebuje aj „dobiť baterky“ a v tom sme odborníci.

a iné výhody...

Informácie o výberovom konaní

Uvažujete o zmene ?

Väčšina ľudí je nespokojná s tým čo robia, ale nemajú odvahu to zmeniť.

Buďte aj vy iný a pridajte sa k úspešnému tímu ARCHEUS, ktorý každý rok „rastie“ a zlepšuje sa.

Naši makléri radi chodia do práce, pretože vidia, že to má zmysel.

Nie len finančný ,ale aj emocionálny, pretože cítia ,že sú rešpektovaní a patria do tímu.

Ich práca má zmysel a výsledok. Nezáleží na tom či máte skúsenosti v realitách. Naučíme vás, stačí chcieť.

Cítia podporu a vedia, že ak budú robiť presne to čo majú robiť, budú úspešní a spokojní.

Pošlite svoje CV, motivačný list a fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- byť profesionálny, zodpovedný a mať cieľavedomý prístup k práci
- mať znalosť obchodnej komunikácie s orientáciou na koncového klienta
- mať tímového ducha, zmysel pre spoluprácu, príjemné - vystupovanie

Naučíme vás robiť všetko potrebné aby ste boli úspešný a najžiadanejší realitný maklér vo svojom okolí.

V prípade záujmu pošlite svoje CV, motivačný list s fotografiou.

ARCHEUS celoslovenská sieť realitných kancelárií je spoločnosť fungujúca na princípe franchisingu, združujúca samostatné realitné kancelárie po celom Slovensku , ktoré využívajú spoločnú značku a výhody synergie realitného trhu.
Spoločnosť je členom NARKS ( Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska )

V súčasnosti má 11 pobočiek. Špecializuje sa na sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu rezidenčných nehnuteľnosti. Zároveň poskytuje hypotekárne poradenstvo, právne poradenstvo a všetky potrebné služby spojené s predajom a kúpou nehnuteľnosti.

Cieľom je byť lídrom na realitnom trhu a poskytovať kvalitné služby v každom meste.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARCHEUS celoslovenská sieť realitných kancelárií
Konštantínova 12
08001 Prešov
ID: 1993831   Dátum zverejnenia: 5.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 Eur + Provízie