Montážnik drevodomov

ARCHDesign s.r.o.

Miesto práce
Prístavná 12, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do zabehnutého kolektívu nové posily na stavbu drevodomov.
Jedná sa o stavbu domov na kľúč, od základovej dosky, montáž drevených rámových stien systémom suchej výstavby, montáže krovu, montáže SDK priečok, pokládku podláh, obkladov a dlažieb, maľby stien. Staviame po celý rok, jedná sa o veľmi zaujímavú prácu, nie stereotypnú.

Absolventov alebo pracovníkov bez skúseností si sami vyškolíme.
Ponúkame:
- príjemný kolektív
- fixnú pracovnú dobu 8 hod/deň
- pravidelnú výplatu raz mesačne
- možnosť brať zálohové výplaty
- bezplatne rôzne kurzy a školenia súvisiace s prácou na stavbe
- príspevok na dopravu (podľa miesta aktuálnej zákazky)
- zákazky v Trnavskom a Bratislavskom kraji
- pri kvalitnej a rýchlej práci možnosť osobného ohodnotenia
- máme k dispozícii všetko potrebné náradie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebné odbory

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- schopnosť samostatne riešiť zadané úlohy
Všetko ostatné sa u nás naučíte.

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebníctvom, výstavbou domov, drevodomov, projekčnou činnosťou, návrhom a realizáciou interiérov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3247461  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 €