Можливість для людей з України

Pomocný projektant, projektant, stavebný inžinier, autorizovaný stavebný inžinier - Pozemné stavby

ArchArt, s.r.o.

Dubnica nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 3 000 EUR/mesiacPlatobné podmienky a možnosti benefitov podľa skúseností, pracovného nasadenia a inovatívneho prístupu ku firemným výzvam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekcia pozemných stavieb.

- Pružná pracovná doba.
- Práca môže byť čiastočne vykonávaná kombinovane z domu a priamo v kancelárii.
- Odmena zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu.
- Práca v stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva.
- Podpora pri rozvíjaní schopností a predpokladov konkrétneho uchádzača,
- Podpora pri ďalšom vzdelávaní a školení.
- Preplatenie cestových nákladov a nákladov spojených s vedením živnosti

Hľadáme do nášho teamu ďalších motivovaných a kreatívnych kolegov pre prácu na veľmi zaujímavých projektoch či už pre verejnú správu, developerov a súkromných investorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Allplan - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

-flexibilita
-samostatnosť
-zodpovednosť
-chuť pracovať a rozvíjať sa
-pozitívne myslenie
-zameranie na výsledky
-pracovne skúsenosti v danom obore

Mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá projekčnou činnosťou v oblasti stavebníctva pre samosprávy, individuálnu bytovú výstavbu a developer-ov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3980352  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac