Reagujte bez životopisu

Office manager v architektonicko-projekčnej kancelárií

ArchArt, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
700 - 1 200 EUR/mesiacponúkame plat 700€ - 1200€ brutto + BONUSY sa u nás vyplácajú ročne a ich výška závisí od výsledkov firmy ale aj od Tvojho pracovného nasadenia a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme proaktívnu a pracovitú kolegyňu do našej spoločnosti

- Administratívna podpora , príprava podkladov pre konateľov spoločnosti

- Tlač, kompletizácia a kontrola projektovej dokumentácie

- Zodpovednosť za chod administratívnej podpory vedenia spoločnosti, spolupodieľanie sa pri procesoch riadenia spoločností , podpora majiteľov pri riadení firmy

- Vytváranie zmlúv a žiadostí k stavebným konaniam

- Kontrola dochádzky, mesačný reporting dochádzky externej účtovnej kancelárii

- Prijímanie návštev

- Spracovanie a evidencia korešpondencie

- Tvorba, písanie dokumentov vo worde a excely - spracovanie štatistických dát

- Komunikácia so zamestnancami a ich support

- Príprava a kompletizácia účtovných podkladov a komunikácia s externou účtovníckou firmou, spracovanie vyúčtovaní služobných ciest

- Administratívna podpora kancelárií spoločnosti, riadenie procesov kancelárie

- Zodpovednosť za organizáciu a manažovanie prípravy kvartálnych, koncoročných teambuildingových aktivít

- každoročné prehodnocovanie mzdy

- spoločné teambuildingové aktivity ako aj wellness/oddychové firemné pobyty.

- podpora celoživotného vzdelávania financovaného firmou podľa výberu zamestnanca

Nehľadáme iba zamestnanca ale asistentku v pravom slova zmysle, ktorá bude pre majiteľov kolegom-partnerom, ktorá bude lojálna, a s ktorou budú môcť majitelia zdieľať nielen pracovné úspechy ale aj neúspechy. Ak vieš o čom je reč tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-analyzovanie a riešenie problémov

-komunikácia (jednanie s ľuďmi)

-kultivovaný písomný prejav

-matematická gramotnosť

-kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

-finančná a ekonomická gramotnosť

- loajálnosť voči svojmu nadriadenému

- je zodpovedný, spoľahlivý a má korektný prístup k práci

- je komunikatívny a má príjemné vystupovanie, organizačné schopnosti

- je ochotný učiť sa

- pozitívne naladená osobnosť

- zvláda stresové situácie

Mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá projekčnou činnosťou v oblasti stavebníctva pre samosprávy, individuálnu bytovú výstavbu a developer-ov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3921412  Dátum zverejnenia: 8.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac