Asistent logistiky na polovičný úväzok.

ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP / Ihneď
550 EUR/mesiacZákladná brutto mesačná mzda od 550,- eur. Finálna mesačná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkmi
• kontrola, sledovanie správnych odvolávok v systéme SAP a MES
• riadenie a nastavovanie skladových zásob hotových výrobkov
• plánovať a sledovať na dennej báze hladinu skladových zásob a rotáciu zásob výrobkov
• komunikácia so zákazníkom za účelom eliminovania možných problémov s kapacitou výroby a dodaním materiálu na čas v požadovanom množstve
• komunikácia s plánovačom výroby za účelom eliminovania možných problémov s kapacitou výroby
• sledovať dlhodobé a krátkodobé požiadavky zákazníka, odstávky výroby
• používanie zákazníckych portálov na požadovanej úrovni
• kontrolovať a upravovať evidenciu vratných obalov na zákazníckych portáloch
• vystavovanie objednávok a potvrdzovanie faktúr v MES, SAP
• vedenie evidencie objednávok materiálu v MES, SAP
• spolupráca a riadenie zákazníckych vzťahov
• pravidelný reporting a spracovanie administratívy
• organizácia pravidelných a ADHOC inventúr
• dodržiavanie BOZP a technických predpisov na oddelení a zásad používania OOPP
• činnosti zodpovedajúce funkcii uvedené v ostatných dokumentoch IMS
• presadzovanie požiadaviek zákazníka v oblasti plnenia termínov a dodávok
• plnenie pokynov nadriadeného

Kurz anglického / nemeckého jazyka.
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až do výšky 2%.
Osobné prémie a docházdkový bonus, 13. a 14. plat podľa seniority
Vstup zdarma aj s rodinnými príslušníkmi do plavárne a sauny v Senici.
Flexibilný pracovný čas a home office.
Príjemné pracovné prostredie.
Práca v medzinárodnej spoločnosti s vysokou mierou záujmu o zdravie a bezpečnosť svojich zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Nemecký jazyk - úroveň B1 podmienkou.

Pozícia obsadzovaná na polovičný pracovný úväzok t.j 4 hodiny denne.

CV zasielajte na: [email protected], [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, zákaznícka podpora

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame záujemcov s praxou na logistickom oddelení v automotive spoločnosti.

Sme stabilná oceliarska spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu 100% - laserové zváranie plechov. Nachádzame sa v priemyselnom parku v Senici. Ľahká a jednoduchá dostupnosť z okolia Senice.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4501995  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 550 EUR/mesiac