IT technik

ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 650 EUR/mesiacFinálna mesačná mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za správu informačných systémov v spoločnosti.
Implementácia bezpečnostných prvkov počítačovej siete v súlade s internými a korporátnymi smernicami.
Optimalizácia štruktúry IT prostredia v spoločnosti.
Podpora 1. stupňa pri riešení IT problémov, poskytovanie technickej podpory.
Nákup, konfigurácia, oprava, aktualizácia hardvéru a náhradných dielov, dojednanie zmlúv. Prideľovanie hardvéru, telefónov a spotrebného materiálu, zabezpečenie ich údržby.
Power BI reporting.
IT vzdelávanie zamestnancov, budovanie povedomia o kybernetickej bezpečnosti a implementácia IT nástrojov.
Riadenie licenčnej politiky spoločnosti - kontrola a optimalizácia.

- bezpečné a čisté pracovné prostredie
- náborový bonus vo výške 300,- eur
- vianočný bonus/14 plat
- letný bonus/13 plat
- plne hradený príspevok od zamestnávateľa do DDS 3.pilier vo výške 2%
- bonus pri narodení dieťaťa
- zdarma vstup do plavárne, sauny a kúpaliska pre zamestnancov a aj pre ich rodinných príslušníkov
- zľavnený vstup do posilňovne
- čerstvé ovocie na pracovisku 1x za týždeň
- aktivity, školenia počas dňa bezpečnosti a zdravia a týždňa zdravia
- darček k vianociam, darček na Mikuláša
- akcie pre deti zamestnancov
- zabezpečené parkovisko pre zamestnancov
- prístrešok pre bicykle
- vybavená jedáleň s možnosťou objednania obedu pre rannú zmenu
- kurz anglického / nemeckého jazyka

Informácie o výberovom konaní

ASAP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

VBA, C#, SQL - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Microsoft Hyper-V, VMWare - Základy
SAP - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
GDPR - Pokročilý
PowerBI - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti IT tehcnika v automotive výhodou

Počet rokov praxe

2

Schopnosť plynulo komunikovať v anglickom jazyku - nevyhnutná podmienka.

Sme stabilná oceliarska spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu 100% - laserové zváranie plechov. Nachádzame sa v priemyselnom parku v Senici. Ľahká a jednoduchá dostupnosť z okolia Senice.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4075650  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac