Hľadáme skúseného elektro-mechanika na oddelenie údržby

ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 900 EUR/mesiacSpolu brutto mzda od 1490 do 1990eur. Finálna brutto ponúkaná mzda bude zaslaná priamo kandidátovi spolu s pracovnou ponukou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vylepšený text pracovnej ponuky:

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti s výkonom operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby. Tvojou úlohou bude realizovať plán údržby, kontrolovať prevádzku zariadení, upravovať a nastavovať zariadenia v súlade s dokumentáciou technických zariadení a riešiť elektrikárske a mechanické problémy vo výrobe. Samozrejmosťou je aj vedenie záznamov o vykonanej údržbe.

Hľadáme niekoho, kto má záujem pracovať v tíme a nie je mu cudzie prispievať k zlepšeniu procesov výroby. Našou prioritou je bezpečnosť na pracovisku, preto očakávame, že budeš dodržiavať bezpečnostné predpisy.

Typický deň na tvojej pozícii bude zahŕňať:

  • Operatívnu, preventívnu a prediktívnu údržbu zariadení
  • Riešenie elektrikárskych a mechanických problémov vo výrobe

Pracovná doba 37,5 hod/ týždenne = 3 zmeny: ranná, poobedná a nočná. Ak sa chceš pridať k nášmu tímu, pošli nám svoj životopis a pár riadkov o tom, prečo si práve ty tou správnou osobou pre túto pozíciu.

  • Pracujete v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí, ktoré si udržiavame v najlepšej kondícii.
  • Získate náborový bonus, letný a zimný bonus, dochádzkový mesačný bonus a polročný bonus, vďaka ktorým získate finančnú odmenu navyše.
  • Nadštandardné príplatky za prácu cez víkendy a sviatky zaručia, že vaše úsilie bude adekvátne odmenené.
  • Prispievame k vášmu zdraviu a pohodliu príspevkom na stravu, čerstvým ovocím na pracovisku 1x za týždeň a možnosťou využitia plavárne, sauny a kúpaliska pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.
  • Okrem toho, že sa môžete tešiť z príjemného pracovného prostredia, vám ponúkame aj možnosť zlepšovať sa v oblastiach bezpečnosti a zdravia, ako aj týždňa zdravia a rôznych školení a aktivít.
  • Zabezpečíme vám aj parkovisko pre zamestnancov a prístrešok pre bicykle, aby ste mali pohodlné parkovanie a bezpečné uloženie bicyklov.
  • Vybavená jedáleň s možnosťou objednania obedu pre rannú zmenu vám uľahčí každodenný život.
  • Ak hľadáte prácu, ktorá vám umožní rásť a posúvať sa vpred, ste na správnom mieste. Ďalšie benefity Vám radi predstavíme osobne!

V prípade záujmu zašlite prosím Váš životopis na doleuvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky prípadne elektrotechnický

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
pneumatické systémy - Mierne pokročilý
hydraulické systémy - Mierne pokročilý
čítanie tech. dokumentácie - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, mechanik, údržba

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - podmienkou
  • Organizačné schopnosti
  • Manuálna zručnosť
  • Samostatnosť
  • Technické myslenie
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Spôsobilosť pracovať na zmeny
  • Práca v noci
  • Zváračské oprávnenie výhodou

Sme stabilná oceliarska spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu 100% - laserové zváranie plechov. Nachádzame sa v priemyselnom parku v Senici. Ľahká a jednoduchá dostupnosť z okolia Senice.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3616191  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac