Logo ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Operátor výroby v AMTB Senica

ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 3012/53, 905 01 Senica
Termín nástupu
Ihneď
888 - 1 252 EUR/mesiacK základnej mzde sú naviazané ďalšie finančné mesačné odmeny: KPI, zmennosť, dochádzkový bonus, nočný príplatok atď. Spolu mzda cca od 1 200 do 1 500 brutto eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha strihacích a zváracích liniek výlučne pre automotive
  • Vykonávanie výrobných operácií podľa daných procesov a postupov
  • Príprava a naloženie materiálu do technologického zariadenia
  • Nastavenie a kalibrácia zariadenia, príprava a nastavenie výstupných paliet pre výrobky
  • Vykonávanie činností podľa aktuálnych nariadení vedúceho
  • Kontrola kvality výrobkov, starostlivosť o pracovné prostredie
  • Príprava a nastavenie zariadenia, vykonávanie výrobných operácií
  • Pracovná doba - trojzmenná prevádzka od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 a od 22:00 do 6:00, v prípade potreby dvojzmenná

  • Bezpečné a čisté pracovné prostredie
  • Bonusy, prémie, 13. a 14. mzda
  • Pravidelná valorizácia
  • Nadštandartné príplatky za So, Ne a sviatok 100%
  • Plne hradený príspevok od zamestnávateľa do DDS 3.pilier vo výške 2%
  • Príspevok na stravu/stravné lístky, letné a zimné vouchery
  • Vitamíny na podporu imunity
  • Zdarma vstup do plavárne, sauny a kúpaliska pre zamestnancov a aj pre ich rodinných príslušníkov
  • Čerstvé ovocie na pracovisku 1x za týždeň
  • Občerstvenie a nápoje na pracovisku zdarma
  • Firemné akcie: vianočný večierok, deň bezpečnosti a zdravia, týždeň zdravia
  • Pravidelné školenia a zvyšovanie kvalifikácie
  • Darček na Vianoce a na Mikuláša
  • Parkovacie miesto a prístrešok pre bicykle
  • Programy na podporu duševného zdravia
  • Plne vybavená jedáleň
  • Jazykové kurzy off-line
  • Stabilné zamestnanie a ľahká dostupnosť z okolia Senice
  • Možnosť nadpracovať si hodiny

Hľadáme stabilných a pracovitých kolegov do tímu. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického/strojárskeho zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zručnosť, presnosť a spoľahlivosť.
Práca vhodná pre mužov / manipulácia s bremenami.
Preukaz VZV - W2 výhodou
Žeriavnicky preukaz - výhodou
Viazač bremien - výhodou

ArcelorMittal Tailored Blanks je svetovým lídrom v poskytovaní produktov a riešení na mieru pre automobilový sektor. Naša pobočka v Senici sa venuje výhradne - laserovému zváraniu plechov rôznych rozmerov a kvalít. Nájdete nás v priemyselnom parku v Senici. Ľahká a jednoduchá dostupnosť z regiónu.

#SmarterSteels #Bezpečnosť na prvom mieste

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2724890  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 888 EUR/mesiac