Skladník/skladníčka

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
máj 2024
1 000 EUR/mesiacOd 1000 eur/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta + 13. a 14.plat. + príplatky za nočné, nadčasy, príležitostne soboty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje fyzické nakladanie hotových výrobkov určených na expedíciu k zákazníkovi na základe nákladových listov
• Zabezpečuje fyzické vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV
• Zabezpečuje vystavovanie dokladov a vedie príslušnú evidenciu
• Nakladá zvitky v súlade s internými predpismi
• Podieľa sa na vykonávaní fyzickej inventúry skladu

Stabilné zamestnanie s 20-ročnou históriou na trhu
13. a 14. plat
Každoročná valorizácia miezd
Náborový a odporúčací bonus
Výlety a kultúrne podujatia počas roka
Masáže, plaváreň zdarma
Príjemné, čisté prostredie a priateľský pracovný kolektív

Ďalšie benefity budú upresnené na pohovore.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, príležitostne soboty, nadčasy platené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• 3 ročné skúsenosti v oblasti skladník v strojárskej výrobe
• skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom a žeriavom
• tímový hráč

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Brožková
Tel.: +421902942787
E-mail: poslať životopis
ID: 4818046  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac