Operátor výrobnej linky

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 1594/49, okres Senica
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 570,- eur v závislosti od Vašich skúseností a vedomostí + mesačné bonusy 21% zo základu mzdy, plus bonusy za dochádzku a BOZP, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre najväčšiu oceliarenskú spoločnosť na svete? Chceš sa stať členom skvelého tímu pobočky tejto spoločnosti v Senici? Si zodpovedný, manuálne zručný a ochotný pracovať na 3 zmeny? Ak si odpovedal 3x áno, môžeš sa stať operátorom, alebo postupne i zoraďovačom nožov na poloautomatických linkách, ktorými delíme plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe.

Príď sa pozrieť do nášho závodu a porozprávať sa o výhodách, ktoré Ti ponúkame :
- Zaujímavá práca v čistom a bezpečnom prostredí
- Možnosť zvyšovania kvalifikácie a tým aj zvyšovanie finančného ohodnotenia
- Náborový príspevok 300€ vyplácaný po 100€ po 3,6 a 12 mesiacoch
- Zadarmo masáže na pracovisku
- Vstup do senickej plavárne zadarmo pre Teba aj rodinných príslušníkov
- Zľavy do fitness centra
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
- Výlety a športové podujatia pre Teba a rodinných príslušníkov hradené firmou
- Možnosť kariérneho rastu

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, príležitostne soboty, platené nad rámec Zákonníka práce. Práca vhodná pre mužov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.11.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické myslenie a technická zručnosť,
• tímový hráč, dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť
• prax v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie výhodou

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kasárenská 1594/49
905 01 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Prokešová
Tel.: +421346516423
E-mail: poslať životopis
ID: 2680994   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 570,- eur v závislosti od Vašich skúseností a vedomostí + mesačné bonusy 21% zo základu mzdy, plus bonusy za dochádzku a BOZP, 13. plat