Skladový pracovník

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 1594/49, okres Senica
Termín nástupu
Ihneď
860 - 1 000 EUR/mesiacOd 600,- eur v závislosti od Vašich skúseností + mesačné bonusy od 126 eur + dochádzkový bonus 50- 100 eur + bezpečnostný bonus 34 eur, letný bonus, zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinuje procesy výdaju materiálu a príjmu materiálu do skladových priestorov.
• Zabezpečuje fyzické vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov na základe inštrukcií dispečera.
• Zabezpečuje výdaj materiálu zo skladu a jeho odovzdanie operátorovi na vstupe.
• Zabezpečuje fyzické nakladanie tovarov – výrobkov určených na expedíciu k zákazníkovi prostredníctvom vysokozdvižného vozíka
• Zabezpečuje prebratie výrobkov od operátora výroby a baliča
• Zabezpečuje vystavovanie dokladov a vedie príslušnú evidenciu
• Aktualizuje dáta v internom informačnom systéme v oblasti expedície a skladovania.

Náborový príspevok vo výške 300 €, vyplácaný po 100 € po 3,6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
Motivačné zložky platu – mesačné odmeny, bonusy za dochádzku a BOZP, 13. plat
Veľa benefitov - zadarmo masáže na pracovisku a vstup do plavárne, sauny, výlety aj pre rodinných príslušníkov, športové podujatia- vstupenky na futbal, hokej, zľava na vstup do fitness centra, školenia, vianočný večierok pre všetkých zamestnancov, Deň bezpečnosti a týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP, finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch, životných jubileách ...
Príspevok na stravu vo forme Callio Gastro karty, zamestnanec hradí len 1,- euro.

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, občas i v sobotu, príplatky nad rámec Zákonníka práce. Všetky potrebné zaškolenia a oprávnenia zabezpečíme. Práca vhodná pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnického alebo strojárskeho smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• rozhodnosť, flexibilita, pracovitosť, tímový hráč
• schopnosť prebrať na seba zodpovednosť,
• prax v strojárskej výrobe výhodou
• dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• schopnosť riešiť problémy, precíznosť

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2680929  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 - 1 000 EUR/mesiacOd 600,- eur v závislosti od Vašich skúseností + mesačné bonusy od 126 eur + dochádzkový bonus 50- 100 eur + bezpečnostný bonus 34 eur, letný bonus, zimný bonus