Zmenový majster

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01/07/2022
990 EUR/mesiac20% odmena zo základu mzdy, 34 € BOZP, 100 € dochádzkový bonus, 20 € transfer bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Riadenie tímu ľudí (operátori výroby, skladníci) na pridelenej zmene za účelom dosiahnutia požadovaných výrobných a kvalitatívnych cieľov.
Rozdeľovanie úloh v rámci tímu.
Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých pracovno-bezpečnostných predpisov na pridelenej zmene.
Riešenie problémov vo výrobe v spolupráci s ďalšími oddeleniami (údržba, kvalita, logistika a nákup...) za účelom zabezpečenia požadovanej kvality a včasnosti dodávok.
Podieľa sa na vytvorení podmienok pre zabezpečenie kvality vo výrobnom procese.
Zodpovednosť za vypracovanie denných reportov z výroby a sledovanie indikátorov.
Hodnotenie zamestnancov, vedenie výkazov prác, sledovanie dochádzky a dodržiavanie pracovnej disciplíny.
Zaúčanie nových zamestnancov.
Komunikácia s ďalšími oddeleniami (HR, kvalita, logistika a nákup, údržba)
Spolupráca pri zavádzaní nových procesov a pracovných postupov a pri zlepšovaní stávajúcich procesov.
Účastňuje sa pravidelných denných porád a iných mítingov.
Sleduje množstvo spotrebného materiálu vo výrobe a zabezpečuje jeho dopĺňanie.

• Zaujímavá práca v novom, čistom a bezpečnom prostredí.
• Náborový bonus vo výške 300 eur , vyplácaný po 100 € po 3, 6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
• Odporúčací bonus vo výške 600 eur , vyplácaný po 200 € po 3, 6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
• Príspevok na stravu v hodnote 4,90€, z čoho si zamestnanec platí 1,00€, formou Callio karty alebo finančného príspevku.
• Pitný režim: káva, čaj, sýtená voda.
• Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch a darček pri životných jubileách...
• Deň bezpečnosti a Týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP.
• Mikulášsky balíček, Vianočný balíček, Vianočný večierok, súťaž o 2 najlepších zamestnancov s finančnou odmenou, zlepšovateľské návrhy s finančnou odmenou,...
• Pracovné oblečenie (po skúšobnej lehote), Kľúčik do kávomatu (po skúšobnej lehote), Vitamínový balíček, Ovocný balíček, Darček k MDŽ,..
• 13. (50 % fix, 50 % v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy a osobného hodnotenia) a 14. plat (50 % fix, 50 % v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy a osobného hodnotenia)
• Príspevok do III.piliera DDS (po 2 rokoch trvania pracovného pomeru).
• Každoročná valorizácia miezd.

Prosíme uchádzačov, aby zobrali na vedomie, že kontaktujeme iba kandidátov vybraných na osobný pohovor spĺňajúcich požadované kritériá.
Miesto výkonu práce je Nitra - Strategický park II.
Všetky potrebné zaškolenia VZV, žeriavnický preukaz a oprávnenia zabezpečíme z našej strany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel, elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel

Počet rokov praxe

4

Minimálne 3-4 roky skúseností s riadením výrobnej zmeny v automotive alebo strojárskom odvetví
Skúsenosti s vedením tímu ľudí – rozdeľovanie úloh, vedenie pracovných výkazov, odmeňovanie zamestnancov, sledovanie dochádzky a dodržiavanie pracovnej disciplíny, dodržiavanie pracovno-bezpečnostných postupov
Predchádzajúce skúsenosti s prácou s vysokotonážnymi lismi, strihaní alebo tvárnení ocele/hliníka vítaná
Skúsenosti s prácou v systéme SAP
Schopnosť komunikácie s podriadenými, manažmentom a s inými oddeleniami v rámci firmy za účelom zabezpečenia dostatočnej kvality a včasnosti dodávok
Skúsenosti s údržbou výrobných zariadení, TPM, FMEA, 5S a udržiavaním poriadku na pracovisku
Osobnostné predpoklady – dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, vedúca osobnosť, tímový hráč, analytické myslenie, práca s MS Windows, Outlook, Excel, Word, PowerPoint, jazykové schopnosti (anglický alebo španielsky jazyk na úrovni minimálne B1)

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s.r.o. pod komerčným názvom Gonvauto Nitra, bola založená v júni 2018. Tento podnik je dcérou úspešného nadnárodného spoločného podniku JV - ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o. so sídlom v Senici - servisného centra pre spracovanie ocele v strednej Európe. Gonvauto Nitra sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.
U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk.
ID: 4101995  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac