Skladník/čka-Žeriavnik/čka

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park V, Nitra
Termín nástupu
02/2024
1 227 EUR/mesiac* základná zložka mzdy vo výške: 1 227 EUR/mesiac * bonus za dodržiavanie pravidiel BOZP najviac do výšky 34 EUR/mesiac * bonus za riadnu dochádzku do zamestnania najviac do výšky 50 až 100 EUR/mesiac * transfer bonus: denná tarifa v EUR / mesiac Možný postup do vyššej kategórie s vyšším platovým ohodnotením.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka / - čku do skladu zabezpečujúceho logistické operácie pre automobilový priemysel.
Príjemná tímová práca v novopostavenej výrobnej hale na 3 zmeny / ranná od 6:00 hod. do 14:00 hod., poobedná od 14:00 hod. do 22:00 hod., nočná od 22:00 hod. do 06:00 hod.

• Zaujímavá práca v novom, čistom a bezpečnom prostredí.
• Náborový bonus vo výške 300 EUR , vyplácaný po 100 EUR po 3, 6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
• Odporúčací bonus vo výške 600 EUR , vyplácaný po 200 EUR po 3, 6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
• Príspevok na stravu v hodnote 6,00 EUR, z čoho si zamestnanec platí 1,00 EUR, formou Up Dejeuner karty alebo finančného príspevku
• Pitný režim: káva, čaj, sýtená voda
• Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch a darček pri životných jubileách...
• Deň bezpečnosti a Týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP.
• Masáž na pracovisku, v rámci pracovnej doby
• Jazykové kurzy na pracovisku
• Mikulášsky balíček, Vianočný balíček, Vianočný večierok, Teambuilding, súťaž o 2 najlepších zamestnancov s finančnou odmenou, Zlepšovateľské návrhy s finančnou odmenou,...
• Pracovné oblečenie (po skúšobnej lehote), Kľúčik do kávomatu (po skúšobnej lehote), Vitamínový balíček, Ovocný balíček, Darček k MDŽ,..
• 13. (50 % fix, 50 % v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy a osobného hodnotenia) a 14. plat (50 % fix, 50 % v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy a osobného hodnotenia)
• Príspevok do III.piliera DDS (po 2 rokoch trvania pracovného pomeru)
• Každoročná valorizácia miezd

Prosíme uchádzačov, aby zobrali na vedomie, že kontaktujeme iba kandidátov vybraných na osobný pohovor spĺňajúcich požadované kritériá.
Miesto výkonu práce je Nitra - Strategický park Sever II.
Všetky potrebné zaškolenia VZV, žeriavnický preukaz a oprávnenia zabezpečíme z našej strany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárskeho, technického smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pracovitosť, tímový hráč
• prax v strojárskej výrobe výhodou
• dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• VZV 8t výhodou
• žeriavnický preukaz výhodou

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s.r.o. pod komerčným názvom Gonvauto Nitra, bola založená v júni 2018. Tento podnik je dcérou úspešného nadnárodného spoločného podniku JV - ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o. so sídlom v Senici - servisného centra pre spracovanie ocele v strednej Európe. Gonvauto Nitra sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.
U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk.
ID: 4051213  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 227 EUR/mesiac