897 - 1 100 EUR

Skladový pracovník / žeriavnik

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
19.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinuje procesy výdaju materiálu a príjmu materiálu do skladových priestorov.
• Zabezpečuje fyzické vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov na základe inštrukcií dispečera.
• Zabezpečuje výdaj materiálu zo skladu a jeho odovzdanie operátorovi na vstupe.
• Zabezpečuje fyzické nakladanie tovarov – výrobkov určených na expedíciu k zákazníkovi prostredníctvom vysokozdvižného vozíka
• Zabezpečuje prebratie výrobkov od operátora výroby
• Zabezpečuje vystavovanie dokladov a vedie príslušnú evidenciu
• Aktualizuje dáta v internom informačnom systéme v oblasti expedície a skladovania.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 610,- eur v závislosti od Vašich skúseností + mesačné bonusy od 153 eur + dochádzkový bonus 50- 100 eur + bezpečnostný bonus 34 eur

Náborový príspevok vo výške 300 €, vyplácaný po 100 € po 3,6 a 12 mesiacoch trvania pracovného pomeru.
Motivačné zložky platu – mesačné odmeny, bonusy za dochádzku a BOZP,
Výlety aj pre rodinných príslušníkov, športové podujatia, školenia, vianočný večierok pre všetkých zamestnancov, Deň bezpečnosti a týždeň zdravia s darčekmi a aktivitami podporujúcimi zdravie a BOZP, finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracovaných rokoch a darček pri životných jubileách...

Informácie o výberovom konaní

Naša fabrika sídli v priemyselnom parku Lužianky v Nitre.
Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, občas i v sobotu, príplatky nad rámec Zákonníka práce. Všetky potrebné zaškolenia a oprávnenia zabezpečíme. Práca vhodná pre mužov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.8.2019 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárskeho smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• rozhodnosť, flexibilita, pracovitosť, tímový hráč
• schopnosť prebrať na seba zodpovednosť,
• prax v strojárskej výrobe výhodou
• dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• schopnosť riešiť problémy, precíznosť

ArcelorMittal Gonvarri Nitra s.r.o. pod komerčným názvom Gonvauto Nitra, bola založená v júni 2018. Tento podnik je dcérou úspešného nadnárodného spoločného podniku JV - ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o. so sídlom v Senici - servisného centra pre spracovanie ocele v strednej Európe. Gonvauto Nitra sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov. Firma sídli v priemyselnom parku Lužianky v Nitre.

Kasárenská 1594/49
905 01 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Prokešová
E-mail: poslať životopis
ID: 3713911   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 610,- eur v závislosti od Vašich skúseností + mesačné bonusy od 153 eur + dochádzkový bonus 50- 100 eur + bezpečnostný bonus 34 eur