Operátor výrobnej linky

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.9.2019
897 - 1 100 EUR/mesiacOd 610,- eur v závislosti od Vašich skúseností + mesačné bonusy vo výške 25% = 153 eur + dochádzkový bonus 50 - 100 eur + bezpečnostný bonus 34 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre najväčšiu oceliarenskú spoločnosť na svete? Chceš sa stať členom skvelého tímu pobočky tejto spoločnosti v Nitre ? Si zodpovedný, manuálne zručný a ochotný pracovať na 3 zmeny? Ak si odpovedal 3x áno, môžeš sa stať operátorom na poloautomatickej linke, ktorou delíme plechy v rámci automotive segmentu.

Príď sa pozrieť do nášho závodu a porozprávať sa o výhodách, ktoré Ti ponúkame :
- Zaujímavá práca v čistom a bezpečnom prostredí
- Náborový príspevok 300€ vyplácaný po 100€ po 3,6 a 12 mesiacoch
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
- Výlety a športové podujatia pre Teba a rodinných príslušníkov hradené firmou
- Príspevok na stravu v hodnote 3,90 eur formou Callio Gastro kariet - využiteľnosť v rôznych obchodných reťazcoch
- Vianočný večierok, Týždeň zdravia, akcie na podporu zdravia, Deň bezpečnosti

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, príležitostne soboty, platené nad rámec Zákonníka práce. Práca vhodná pre mužov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické myslenie a technická zručnosť,
• tímový hráč, dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť
• prax v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie výhodou

ArcelorMittal Gonvarri Nitra, s.r.o. pod komerčným názvom Gonvauto Nitra, bola založená v júni 2018. Tento podnik je dcérou úspešného nadnárodného spoločného podniku JV - ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o. so sídlom v Senici - servisného centra pre spracovanie ocele v strednej Európe. Gonvauto Nitra sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov.
U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk.
ID: 3713899  Dátum zverejnenia: 24.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 897 - 1 100 EUR/mesiacOd 610,- eur v závislosti od Vašich skúseností + mesačné bonusy vo výške 25% = 153 eur + dochádzkový bonus 50 - 100 eur + bezpečnostný bonus 34 eur