Front Office Assistant/Asistentka/Recepčná

Arca Capital Slovakia, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· zodpovednosť za reprezentovanie spoločnosti a prvý kontakt s návštevníkmi i zamestnancami (uvítanie, oslovenie, občerstvenie)
· zodpovednosť za organizáciu recepcie a koordináciu činnosti s inými organizačnými útvarmi (účtovné, finančné, právne oddelenie)
· zodpovednosť za administratívnu podporu vybraných organizačných útvarov
· zodpovednosť za evidovanie externej a internej korešpondencie, služobných ciest, dovoleniek a pod.,
. zodpovednosť za prípravu podkladov pre vyúčtovanie cestovných nákladov , PHM,
· zodpovednosť za kontrolu dochádzky,
· zodpovednosť za evidovanie, kopírovanie, elektronickú archiváciu a triedenie písomností,
· vybavovanie telefonických dotazov
· organizovanie porád a rokovaní
· zabezpečovanie materiálového vybavenia (objednávanie kancelárskych a iných potrieb)
· komunikácia s notárskym úradom
· iné úlohy pridelené nadriadenými

- Možnosť polročných odmien na základe výkonnosti
- Multisport karta
- Firemné teambuildingy v zahraničí
- Voľnočasové aktivity organizované zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie v širšom centre mesta

CV spolu s fotkou uchádzača prosíme zaslať na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Zodpovednosť, spoľahlivosť
- Príjemné a profesionálne vystupovanie
- Ochotný a proaktívny prístup
- Výborné komunikačné schopnosti
- Ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom na vysokej úrovni

Arca Capital je private equity skupina holdingového typu pôsobiaca na českom a slovenskom trhu už 20 rokov. Jej investičné aktivity sú primárne cielené na tieto krajiny a aktívne sa rozširujú aj do blízkeho zahraničia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3450788  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 900 €