HR Recruiter - Personalista v Rakúsku

Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH

Miesto práce
Hauptplatz 32, Völkermarkt, Rakúsko
Termín nástupu
Júl-August 2023
2 000 EUR/mesiack rakúskej pracovnej zmluve patrí aj 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a nábor kandidátov na slovenskom a českom trhu
Vedenie pohovorov, evidencia kandidátov v personálnom systéme a administratíva
Sprostredkovanie práce, príprava pracovných zmluv
Poradenstvo pre zamestnancov
HR marketing, inzerovanie na pracovných portáloch a sociálnych sieťach

Rakúska pracovná zmluva, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku
5 týždňov dovolenky
Možnosť pracovať 4 dni v týždni v kancelarií v Rakúsku a 1 deň Homeoffice
Možnosť ďaľšieho vzdelávania, kurzy nemeckého jazyka
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Práca v novej kancelárii v meste Völkermarkt v oblasti Kärnten v Rakúsku, k dispozícii kuchyňa s kávou a nápojmi

Nástup možný od Júla-Augusta 2023, najneskôr však od Septembra
Práca v kolektíve 10-15 zamestnancov
Možnosť bývania v meste výkonu práce (Völkermarkt, Rakúsko), podmienky budú prejednané na ďaľších kolách pohovorov
Životopis a fotografiu zasielajte prosím na email uvedený v inzeráte

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Online Marketing - Mierne pokročilý
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie, ochota, spoľahlivosť, dochvíľnosť
Nemčina na úrovni min. B2-C1 + angličtina a každý ďaľší jazyk výhodou

Sme rakúska personálna firma Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH so sídlom vo Völkermarkte v Rakúsku. Sprostredkovávame prácu pre firmy po celom Rakúsku od roku 2007 v rôznych odvetviach, od stavebného a strojárskeho priemyslu až po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď.

Náš úspech spočíva v dlhodobej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a zamestnancami. Zameriavame sa na personál, ktorý má kvalifikáciu požadovanú zákazníkom. Vďaka čestnému a spravodlivému spôsobu zaobchádzania sa nám podarilo vybudovať značný počet motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov.

Vo všeobecnosti sú najčastejsie žiadané pozície ako klampiar, šalovač, obsluhovač bagru, žeriavu, elektrikár, mechatronik, tesár, zvárač, zámočník, priemyselný maliar, murár, podlahár, stavebný technik a veľa daľších.
Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4591173  Dátum zverejnenia: 3.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac