Predajca jazdených vozidiel

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 500 EUR/mesiaczákladná mzda 700 EUR + provízia za výkup a predaj vozidiel

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie všetkých činností súvisiacich s chodom oddelenia predaja jazdených vozidiel
- oslovovanie zákazníkov a záujemcov o poskytovanie poradenstva
- plánovanie a uskutočňovanie akvizície u vybraných cieľových skupín
- výkup, predaj, analýza potrieb, prezentácia produktu, vytváranie cenových ponúk, vyjednávanie o cene
- zadávanie objednávok, ponuky financovania
- tvorba reportov
- uskutočňovanie testovacích jázd
- odovzdávanie vozidiel klientovi
- vedenie procesu obchodných prípadov
- administratíva spojená s predajom vozidiel

- príjemný kolektív a moderné pracovné prostredie
- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonu
- príspevok na stravovanie, pitný režim - nealko pivko k obedu
- zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Životopisy s Vašou fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na adresu: [email protected], do predmetu uveďte "Predajca jazdených vozidiel". Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti služieb

Počet rokov praxe

5

- znalosť trhu s jazdenými vozidlami
- prax v obchode nutná, výhodou je prax z predaja s jazdenými vozidlami
- prehľad o aktuálnych cenových úrovniach v oblasti predaja vozidiel
- obchodnícke danosti - komunikačné zručnosti, predajné zručnosti, schopnosť vyjednávať, argumentovať a presvedčiť, schopnosť myslieť a pracovať v tíme, orientácia na výkon

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4550113  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac