Autoopravár - lakovník (práca len na 1 zmenu)

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Žilinská cesta, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 2 000 EUR/mesiacvýkonová mzda podľa dosiahnutých normohodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava vozidiel na lakovanie
-opravy povrchu karosérií brúsením, tmelením, aplikáciou podkladových, antikoróznych, ochranných materiálov
- príprava a miešanie farieb podľa receptúry
- lakovanie vozidiel vodou riediteľnými farbami
-leštenie karoserií

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
- práca s novými technológiami, kvalitným vybavením v profesionálnom prostredí
- pevná pracovná doba len v jednozmennej prevádzke
- príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS
- odmena za odpracované roky
- zaujímavé zľavy

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoopravár - lakovník, autoopravár - mechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vysoká úroveň techniky lakovania
- vyučený v odbore
- prax v odbore
- dôslednosť
- lojálnosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4311031  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac