Garančný technik (m/ž) pre KIA a ŠKODA

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
950 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 950 EUR + mesačná odmena za NH garančných zákaziek + ďalšie odmeny za predaj vybraného sortimentu a i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riešenie garančných zákaziek
- Objednávanie zákazníkov do servisu a vyťažovanie kapacít servisu
- Príjem vozidiel do servisu a otváranie zákaziek na opravu vozidiel
- Prideľovanie práce v servisnej dielni
- Aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv
- Výstupná kontrola vykonaných prác
- Odborné poradenstvo
- Kalkulácie a príprava interných a externých faktúr
- Odovzdávanie opravených vozidiel zákazníkovi

Práca v stabilnej spoločnosti v mladom kolektíve
Práca len v pracovných dňoch
Odborné / certifikované / produktové školenia
Zaujímavé zamestnanecké zľavy na vybrané produkty a služby
Prístup k aktuálnym novinkám zo sveta automobilizmu
Nealko pivo k obedu

Životopis spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte mailom na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov s vhodnou kvalifikáciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

pozícia je vhodná pre uchádzača s min. 3-ročnou praxou v odbore autoopravár
zodpovedný prístup k práci
odolnosť voči stresu
príjemné vystupovanie
komunikačné zručnosti
rozvinutá PC gramotnosť
aktívne vodičské oprávnenie s praxou
chuť pracovať
orientácia na riešenie potrieb zákazníka
schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
technická znalosť motorových vozidiel

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4244126  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac