Asistent predaja nových vozidiel Citroën (ž/m) - Prvý trenčiansky autoservis

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
základná mzda 700,- EUR + mesačná provízia z predaja vozidiel, možnosť zarobiť od 900 EUR netto. Kvartálne odmeny podľa plnenia plánu predaja vozidiel.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon všetkých činností súvisiacich s predajom nových vozidiel, vrátane uzatvárania leasingových a poistných zmlúv
- Komunikácia so zákazníkmi a s importérom
- Spracovávanie písomných dokladov

- Práca v úspešnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a v mladom kolektíve
- Individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- Odborné / certifikované/ produktové školenia
- Služobný telefón
- Odmena za odpracované roky
- Zaujímavé zľavy pre zamestnancov na servisné práce a náhradné diely

Svoje životopisy s fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte prosím mailom na [email protected]. Z časového hľadiska sa ozveme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosti a predchádzajúce skúsenosti v oblasti predaja vozidiel vítané
Príjemné vystupovanie
Komunikačné schopnosti
Ovládanie Aj alebo Nj na komunikačnej úrovni výhodou
Zodpovedný prístup k práci
Pozitívny prístup k riešeniu problémov
Tímový hráč
Prozákaznícka orientácia
Odolnosť voči stresu

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3491676  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 700,- EUR + mesačná provízia z predaja vozidiel, možnosť zarobiť od 900 EUR netto. Kvartálne odmeny podľa plnenia plánu predaja vozidiel.