Automechanik

ARAVER a. s.

Miesto práce
Gen. M. R. Štefánika, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 650,- EUR (podľa skúseností) + mesačná odmena za výkon + ďalšie mimoriadne odmeny, priemerný brutto mesačný zárobok podľa výkonnosti- od 900-1300 (bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika porúch
- oprava a údržba motorových vozidiel
- montáž a servis doplnkov
- kontrola technického stavu vozidiel

Práca v slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Práca so špičkovou automobilovou technikou
Možnosť profesionálneho rastu
Motivujúce ohodnotenie
Nadštandardný pitný režim
Odmena za odpracované roky
Zaujímavé zľavy pre zamestnancov

Žiadosti spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov, štruktúrovaným životopisom a fotkou posielajte iba mailom na [email protected] Ozveme sa len vybraným uchádzačom s vhodnou kvalifikáciou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.1.2019 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické - automobily, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
spoľahlivosť
snaha učiť sa
schopnosť pracovať pod tlakom
precíznosť a dôslednosť
vyučený v odbore
min. 2 roky praxe v odbore nutnosťou
bezúhonnosť
vodičský preukaz min. B

Sme spoločnosť, ktorá dlhoročne pôsobí v oblasti predaja a servisu vozidiel značky ŠKODA, VW, KIA, AUDI, SEAT a predaja príslušenstva a náhradných dielov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAVER, a. s.
M.R. Štefánika 26
912 50 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Trenčín Kariéra
E-mail: poslať životopis
ID: 3469971   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 650,- EUR (podľa skúseností) + mesačná odmena za výkon + ďalšie mimoriadne odmeny, priemerný brutto mesačný zárobok podľa výkonnosti- od 900-1300 (bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí)