Produktový/á manažér/ka pre PlayGoSmart

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 330 - 2 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda je 1700 EUR/ brutto. Viac informácií ohľadom mzdy vieme poskytnúť na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/kolegyňu "produkťáka".
Baví ťa svet gamingu, mobilov alebo smart technológií?
Považuješ sa za aktívneho a máš rád zmeny?

Ak si myslíš, že ty si pre nás ten pravý/á, napíš nám na [email protected].

SME HRÁČI A ZVEDAVCI. RADI SA HRÁME A SME ZAPÁLENÍ DO TECHNOLÓGIÍ. ZAUJÍMAME SA, OBJAVUJEME A SLEDUJEME TRENDY. VŠETKO PRE TO, ABY SME NAŠIM ZÁKAZNÍKOM ČO NAJVIAC ZJEDNODUŠILI, SPRÍJEMNILI A ZEFEKTÍVNILI ŽIVOT.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

• vyjednávanie a komunikácia s dodávateľmi,
• nákup tovaru, optimalizácia skladovej zásoby, reporting,
• zodpovednosť za predajné výsledky,
• vyhľadávanie nových produktov, ich kontrola a uvedenie do predaja,
• vyraďovanie už nedostupných produktov a hľadanie náhrady za ne,
• starostlivosť o listing v predajniach, tvorba plánogramov,
• spolupodieľanie sa na príprave marketingových akcií (online, instore, offline)
• sledovanie konkurencie a kontrola cien,
• vyhľadávanie a správa nových predajných kanálov,
• ostatné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Prirodzenou súčasťou Tvojej práce bude osobná spoluzodpovednosť za plnenie plánovaných finančných ukazovateľov spoločnosti, od ktorej sa bude odvíjať Tvoja odmena.
Predpokladaný nástup je 01.04.2024, alebo po dohode.

• Odmeňovanie je z významnej časti závislé na úrovni plnenia Tvojich obchodných plánov a plánov celej firmy. Tvoj úspech pre nás znamená aj náš úspech a vieme to náležite oceniť.
• Možnosť kariérneho rastu a rozvoja v medzinárodnej skupine Elko.
• Vzdelávanie formou interných aj externých školení.
• Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím.
• Klimatizovaná kancelária.
• Možnosť čiastočného home office.
• Karta MultiSport.
• Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň.
• Pitný režim.
• Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň.
• Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Do výberového konania zaradíme len uchádzačov, ktorí nám pošlú svoju žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a zaujímavý motivačný list, v spisovnej a zrozumiteľnej slovenčine.
Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu [email protected] pod značkou Produktový manažér.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické vzdelanie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, produktový manažér.

Počet rokov praxe

1

• Pre Tvoj úspech na ponúkanej pozícii je najdôležitejší obchodný duch, neutíchajúci pracovný elán a samostatnosť.
• Výhodou pre získanie pracovného miesta je prax v predaji, obchode, na pozícii obchodný zástupca, či produktový manažér, nie je to však podmienkou.
• Dobrá orientácia v segmentoch gamingu, mobilných telefónov, prehľad v príslušenstve k mobilným telefónom a v spotrebnej elektronike všeobecne je nevyhnutnosťou.
• Každý Tvoj obchodný partner ocení schopnosť bezprostrednej a úprimnej komunikácie, slovom aj písmom.
• Dôležité je aj dobré ovládanie základnej ekonomickej agendy a suverenita pri práci s PC, kancelárskymi, tabuľkovými aplikáciami a skladovou databázou alebo aspoň Tvoje schopnosti rýchlo si tieto znalosti rýchlo osvojiť.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4798575  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 330 EUR/mesiac