Predajkyňa/Predajca PlayGoSmart v Žiline

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Od 800 EUR/mesiacplus mesačné odmeny, pričom je priemerný mesačný plat predajcu 1000€ brutto. Viac informácií ohľadom mzdy vieme poskytnúť na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej predajne Aupark Žilina hľadáme predajkyňu/predajcu.

Si rodený predajca a zákazník je pre teba na prvom mieste?
Chceš byť súčasťou sveta gamingu?
Chceš spoznať trendy a novinky v mobilných technológiách?
Chceš byť doma v smart vecičkách?

Ak bola tvoja odpoveď áno, tak nás neváhaj kontaktovať na [email protected].

Sme hráči, ktorí žijú naplno hrami, technikou a technológiami. Robíme všetko preto, aby vďaka nim bol náš život jednoduchší, efektívnejší a zábavnejší.

Tvojou náplňou práce bude ponúkať zákazníkom to čo máš najradšej - hry, herné konzoly, herné príslušenstvo, mobilné telefóny s príslušenstvom a smart vecičky, ktoré uľahčujú a spríjemnia zákazníkovi život.
Medzi tvoje denné povinnosti bude patriť vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody, výkup mobilných telefónov, hier a herných zariadení, vybavovanie reklamácií. Na starosti budeš mať vystavovanie a oceňovanie tovaru.
S centrálou v Banskej Bystrici budeš komunikovať pri objednávaní tovaru, tvojich návrhoch a podnetoch na nové produkty.
Podľa potreby sa budeš podieľať na inventúre vášho skladu a finančnej hotovosti. Mal by si mať zmysel pre poriadok a udržiavať predajňu čistú.

Tvoj pracovný čas bude rozdelený na krátky a dlhý týždeň podľa plánu dochádzky, preto si vieš skvele naplánovať svoje voľnočasové aktivity.

Čo môžeš prácou u nás získať?
Môžeš kariérne rásť a stať sa vedúcim predajne.
Môžeš získať prax a certifikát predajných zručností prostredníctvom kvalitných interných školení.
Myslíme aj na fyzickú stránku - Karta MultiSport s 50% príspevkom od zamestnávateľa.
Odmeňovací systém je motivujúci a závislý len na Tvojej chuti pracovať.
Máme zaujímavé motivačné súťaže pre jednotlivých predajcov aj pre jednotlivé predajne (finančné odmeny, hry, konzoly a iné).
Je tu aj možnosť uplatniť si zamestnaneckú zľavu.

Radi medzi nami privítame aj dámy - nemusíš sa obávať, že by išlo len o prácu pre chlapov.
Prvým krokom pre zaradenie do výberového procesu je vyplnenie dotazníka. Po zaslaní životopisu a motivačného listu na adresu [email protected], ihneď dostaneš email s odkazom na vyplnenie online dotazníka. Nezabudni to vyplniť, aby si si neznížil šancu zamestnať sa u nás.

Do motivačného listu prosím uveď čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aké sú tvoje prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách.

Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov, ktorí vyplnili online dotazník, poslali nám životopis spolu s motivačným listom na [email protected].

V prípade záujmu ťa budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predajca

Počet rokov praxe

1

Čo od teba očakávame?
Vieš sa orientovať vo svete hier, herných konzol a mobilov.
Máš príjemné vystupovanie a nemáš problém komunikovať s neznámymi ľuďmi.
Rád pomôžeš zorientovať sa zákazníkom v nových trendoch a technológiách.
Rád sa učíš nové veci, si vždy na pulze nových vychytávok v danej oblasti.
Zodpovednosť a poriadkumilovnosť je tvojou silnou stránkou.
Prax v predajných zručnostiach je výhodou, ale nie podmienkou, u nás máš možnosť sa tomu priučiť a získať certifikát.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4315252  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac