Servisný technik pre PlayGoSmart

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná, Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacPo zaučení mesačná odmena 200 EUR/brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho playgosmart tímu hľadáme servisného technika.
Mal by to byť človek, ktorého baví celý deň sa hrať s mobilnými zariadeniami, zároveň chce rásť, získavať nové zručnosti a vedomosti pod dohľadom skúsených kolegov.

Čo bude tvojou náplňou práce?

• Vykonávanie servisných úkonov na Smart zariadeniach iOS a Android.
• Realizácia hardvérových opráv: výmena LCD, batérie, komponentov a konektorov.
• Softvérové opravy a úpravy: aktualizácia, nastavovanie a inštalácia operačného systému.
• Obsluha prístroja na renováciu displejov mobilných telefónov.
• Technická a vizuálna kontrola použitého tovaru. Príprava zariadení do predaja.
• Práca v informačnom systéme i6.

V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, tak nás neváhaj kontaktovať na [email protected].

• Zaučenie a pomoc skúsených kolegov.
• Možnosť kariérneho rastu a rozvoja.
• Stabilná práca pre slovenskú spoločnosť so silným medzinárodným zázemím.
• Klimatizovaná kancelária.
• Karta MultiSport.
• Čerstvé ovocie do kancelárie každý týždeň.
• Pitný režim.
• Príjemné pracovné prostredie/ kuchynka/jedáleň.
• Možnosť zvýhodneného nákupu tovaru z ponuky PlayGoSmart za zamestnanecké ceny.

Do výberového konania prednostne zaradíme uchádzačov, ktorí nám pošlú svoju žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a zaujímavý motivačný list, v spisovnej a zrozumiteľnej slovenčine .

Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu [email protected].

Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technickej

Počet rokov praxe

1

Musíš byť zodpovedný a technicky zdatný.
Nutnosťou je dodržiavanie platnej legislatívy a interných nariadení.
Pomoc určite nájdeš u zaučených kolegov.
Ak spĺňaš tieto predpoklady, tak neváhaj a napíš nám na [email protected].

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4227979  Dátum zverejnenia: 7.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac