SuperGamer.hu webáruház telefonos ügyfélszolgálat magas szintű magyar nyelvtudással

ARAŠID spol. s r.o.

A munkavégzés helye
Besztercebánya
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
1.7.2021
Bérfeltételek (bruttó)
800 EUR/hónapAlapbér 800€ (650€ alapbér +150€ nyelvi pótlék); a próbaidő letelte után lehetséges havi jutalék max. 500 € az elért eredményeknek/teljesítménynek megfelelően.

Olyan embert keresünk, aki egész nap az irodahelyiségben ülve az ügyfelekkel telefonon keresztül magyar nyelven kommunikál :-)
A pozíció besztercebányai munkavégzést igényel, NEM HOME OFFICE.

Szeretné tudni, mi lesz a legfőbb elfoglaltságod?
Az ügyfelek felveszik velünk a kapcsolatot, mivel információkra van szükségük, melyek a rendszerünkben megtalálhatók, esetleg tanácsra vagy meglévő rendelés módosítására van szükségük.
Tehát egész nap információkat szolgáltatunk számukra.
Egy olyan pozitív embert keresünk, aki telefonon keresztül is mosolyt tud csalni az emberek arcára :-)

Ha szeret emberekkel kommunikálni, örülni fogunk, ha jelentkezik. Önre van szükségünk.

Mivel e-shopunkat nem csak Szlovákiában, hanem a környező országokban is üzemeltetjük, a pozíció bizonyos nyelvek ismeretét igényli. Konkrétan a magyar nyelv magas fokú ismeretét.

A kitűnő nyelvismeret alatt az adott nyelv tökéletes ismeretét értjük, mind szóban, mind írásban.

Egyéb béren kívüli juttatások

- Barátságos csapat.
- Munkavállalói kedvezmények.
- MultiSport kártya, 50 % -s munkáltatói hozzájárulással.
- DOXX kártya 3,85 EUR/nap értékben.
- Állandó munka teljes munkakörben.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, életrajzát kérjük szlovák és magyar nyelven emailben megküldeni a következő címre:
[email protected].
Kérjük, írjon minél több információt magáról, érdeklődési köréről és hobbijairól, írja le korábbi munkatapasztalatait, csatoljon fényképet - de csak mosolyogós képet :-) .
Mivel nem hívhatunk meg mindenkit az állásinterjúra, próbáljon meg eltérni a többiektől, legyen más.
Csak azokkal a jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akik megfelelnek a követelményeinknek.

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek

Gépírás - Haladó
Microsoft Excel - Haladó

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.
- Játékok, telefonok, kiegészítők ismerete előny.
- Ügyfél-orientált személy, aki szeret másoknak segíteni, empatikus.
- Jól tűri a stresszt.
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 18 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 19 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od tohto roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / Playgosmart.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott
ID: 3874410  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/hónap