550 - 1 100 EUR

Hotline internetového obchodu MP3.sk, ProGamingShop.sk s expertnou znalosťou českého jazyka

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude celý deň len vysedávať v kancelárii a rozprávať sa so zákazníkmi :-)

Ale vážne, čo je náplňou práce tejto pozície?
Zákazníci nám volajú a potrebujú zistiť informácie, ktoré máme u nás v systéme, poradiť, či pozmeniť objednávku.
Takže celý deň poskytovanie informácií zákazníkom a ich servis.
Hľadáme pozitívneho človeka, ktorý aj cez telefón vyčarí úsmev na tvári volajúcemu na druhej strane linky :-)

Ak máš rád komunikáciu s ľudmi budeme radi ak sa nám ozveš. Hľadáme ťa.

Keďže naše e-shopy neprevádzkujeme len na Slovenku, ale aj v okolitých štátoch, budeš na tejto pozícii potrebovať aj určité jazykové znalosti. A to konkrétne expertnú znalosť českého jazyka.

Expertná znalosť znamená bezchybná znalosť daného jazyka slovom aj písmom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

550 EUR/mesiac základná zložka mzdy; jazykový príplatok 300 EUR/mesiac, mesačná prémia 225EUR/mesiac; štvrťročná prémia 225 EUR/mesiac

- príjemný kolektív
- zamestnanecké zľavy a benefity
- karta MultiSport s 50% príspevkom zamestnávateľa
- stravovacia karta DOXX v hodnote 3,85EUR/deň
- stabilná práca na plný úväzok
- práca na zmeny (v rozsahu maximálne 8:00 do 20:00 podľa rozpisu služieb a sezóny)
- čiastočná možnosť práce z domu po vzájomnej dohode

V prípade záujmu zašlite svoj životopis emailom na [email protected] Najlepšie o sebe napísať čo najviac informácií, kľudne záujmy, opísať predchádzajúcu prácu, môže byť aj fotka (ale len usmiata) :-) Keďže nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buďte iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti ústne aj písomne
- znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou
- pro-zákaznícky orientovaný typ človeka, rád pomáha druhým, empatický
- odolnosť voči stresu
- prax na pozícii telefonistu Call centra výhodou

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 16 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 18 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku našu mobilnú časť poznáte pod značkou MP3.sk, naša videoherná časť pôsobí pod značkou ProGamingShop.sk

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny Supergamer.cz / Supergamer.hu v Česku a Maďarsku.
Pripravujeme sa na expanziu na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

Arašid spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 13 krajinách

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAŠID spol.s.r.o.
Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica
http://www.progamingshop.sk, http://www.mp3.sk

Kontakt

ID: 3781122   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   550 EUR/mesiac základná zložka mzdy; jazykový príplatok 300 EUR/mesiac, mesačná prémia 225EUR/mesiac; štvrťročná prémia 225 EUR/mesiac